Intrex AP-1000 Automatyzacja linii do etykietowania i pakowania strzykawek

Ograniczenie obsługi do minimum przy pełnej kontroli wszystkich procesów

Czytaj więcej

Nadruk bezpośredni na maseczkach ochronnych

Znakowanie

Rozwiązanie do bezpośredniego znakowania na maseczkach dostarczone naszemu klientowi w ekspresowym tempie

TZMO - wiodący producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy, 17 kwietnia zgłasza się do nas z prośbą o dobranie i dostarczenie urządzania do znakowania maseczek. Sprawa jest na tyle pilna, że pierwsza instalacja miała odbyć się już 27 kwietnia. Od razu zajęliśmy się dobraniem technologii oraz zaplanowaniem instalacji.


„Grupa TZMO to jeden z naszych największych klientów, a jednocześnie dla firmy Domino największy na świecie odbiorca specjalistycznych atramentów używanych jako indykatory stanu zawilgocenia pieluch.”

Katarzyna Augustyniak
CEO, Intrex


Początkowo w grę wchodziły dwie technologie: drukarki atramentowe małych znaków – seria Ax oraz drukarki kartridżowe – seria G. Ze względu na wysoką prędkość linii oraz wymóg zastosowania specjalistycznego atramentu, posiadającego dermatologiczny atest, wybór padł na drukarki kartridżowe wysokiej rozdzielczości Domino - model G230i.

Maseczki to produkty mające bezpośredni kontakt ze skórą twarzy, dlatego zastosowany został znany już klientowi atrament BK651– szybkoschnący wodny atrament na powierzchnie wsiąkliwe, zapewniający bardzo duży kontrast nadruku. Powszechnie wykorzystywany w branży przemysłu farmaceutycznego i wyrobów medycznych.


Dostarczenie urządzeń i zapewnienie atramentu do znakowania bardzo dużych ilości maseczek dziennie w mniej niż tydzień mogło wydawać się nieosiągalne. Nie dla Domino. Doświadczenie i szybka reakcja firmy Intrex sprawiły, że przesyłka dotarła przed 21 kwietnia” – Tim Chapman, Business Development Manager, DominoPo odpowiednim przygotowaniu urządzeń w siedzibie naszej firmy mogliśmy zainstalować je na kilku docelowych liniach klienta. Produkcja specjalistycznych maseczek to duże wyzwanie. Maseczki produkowane na atestowanych materiałach, po obu wewnętrznych stronach, posiadają napis „open”, wraz ze strzałką, która wskazuje kierunek otwarcia miejsca z tasiemkami do aplikacji maseczki na uszy.
Kategorie: Znakowanie