etykietowanie

Etykieciarki

Zajmujemy się produkcją systemów etykietujących, tworzonych i dostosowanych zawsze pod indywidualne wymagania klienta wraz z pełną identyfikacją jego potrzeb. Skierowana do Państwa oferta zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę od momentu zamówienia poprzez montaż, aż do późniejszej całościowej opieki gwarancyjnej i serwisowej.

INTREX SET 2402 PLUS System etykietujący do produktów cylindrycznych

Etykieciarki

Poznaj nasze produkty

automaty drukujace etykietujace

Systemy etykietujące

Odpowiednia maszyna do etykietowania pozwala nam precyzyjnie aplikować etykietę na produkt. Żeby etykietowanie produktów spełniało standardy jakości, produkt musi zostać ustawiony względem etykieciarki w odpowiedniej pozycji. W tym celu posługujemy się elementami do manipulacji zintegrowanymi z transporterem, po którym porusza się opakowanie. Jest ono wielokrotnie obracane tak by etykieciarka automatyczna mogła nakleić etykietę w odpowiednim miejscu.

non stop labelling system

Non-Stop Labelling

Dostarczamy Etykieciarki przemysłowe, które umożliwiają Etykietowanie boczne, przez krawędź, po obwodzie lub aplikują kilka etykiet jednocześnie. Jednym z naszych rozwiązań są Etykieciarki Non-Stop Labelling System. Jest to system, który dzięki integracji, kilku głowic etykietujących niweluje przestoje linii produkcyjnej co powoduje, że nasz zakład jest o wiele bardziej efektywny.

Etykieciarki

Jak dobrać odpowiednie urządzenie

Etykieciarki dzielą się na proste aplikatory etykiet oraz złożone systemy znakująco etykietujące, które działają w linii produkcyjnej lub jako samodzielne urządzenia. Dzięki doświadczeniu i elastyczności zespołu konstruktorów, jesteśmy w stanie dopasować urządzenie do etykietowania w zależności od czynników takich jak prędkość linii produkcyjnej, materiał wykonania etykiety, kształt oraz wielkość produktu. Maszyny etykietujące Intrex są wykonane z najwyższej jakości materiałów, z pełną dbałością o detale. Każda etykieciarka przemysłowa jest skonstruowana tak, żeby przetrwać długie lata pracy w trudnych warunkach zakładów produkcyjnych.

Etykieciarki

Do czego służy etykieciarka?

Etykieciarka to nic innego, jak urządzenie do naklejania etykiet – przemysłowa maszyna, przeznaczona do pracy w warunkach produkcji seryjnej. Konstrukcja tych maszyn sprawia, że mogą one nanosić etykiety właściwie na dowolną powierzchnię, na wybrany jej fragment. Niektóre warianty wymagają pewnej ingerencji i nadzoru, ale należy podkreślić, że etykieciarka automatyczna może pracować bez zaangażowania personelu – po ustaleniu parametrów, proces etykietowania opakowań odbywa się całkowicie automatycznie.

Etykieciarki doskonale nadają się do aplikowania etykiet, zawierających wszystkie kluczowe informacje o produkcie, nie tylko na opakowania jednostkowe, ale także zbiorcze. Co za tym idzie, ich funkcjonalność wykracza poza obszar znakowania produktów informacjami przydatnymi dla finalnego odbiorcy. Mogą też nanosić dane wykorzystywane w procesach logistycznych i magazynowych. 

W jakich branżach sprawdzą się etykieciarki?

Zastosowanie tych urządzeń wynika z ich funkcjonalności. Niektóre maszyny do etykietowania są przystosowane do pracy z powierzchniami płaskimi. Inne, jak etykieciarka do butelek czy etykieciarka do słoików, mogą aplikować etykiety na opakowania o cylindrycznym kształcie. Nie brakuje też wariantów etykietujących opakowania owalne i obustronnie spłaszczone. Tak rozbudowana funkcjonalność sprawia, że urządzenie do etykietowania może znaleźć zastosowanie dosłownie w każdej branży.

Etykieciarka do butelek doskonale sprawdzi się w przedsiębiorstwach działających w sektorze spożywczym, podobnie zresztą jak etykieciarka do słoików. Trzeba jednak podkreślić, że butelki i słoiki o różnych kształtach i rozmiarach nie są charakterystyczne wyłącznie dla branży produkcji żywności. Takie opakowania są też stosowane w przemyśle chemicznym, kosmetycznym, farmaceutycznym i w wielu innych gałęziach produkcji, więc w każdej z nich urządzenie do naklejania etykiet znajdzie praktyczne zastosowanie. Nie można nie wspomnieć, że niektóre maszyny etykietujące mogą pracować z dużymi i ciężkimi opakowaniami stożkowymi, np. z wiadrami. To dodatkowo poszerza zakres ich zastosowania. 

Urządzenie do naklejania etykiet można dostosować do specyfiki funkcjonowania zakładu. Na liniach o średniej wydajności i w warunkach produkcji jednostkowej  dobrze sprawdzą się urządzenia półautomatyczne. Wysokowydajne linie produkcyjne wymagają natomiast zastosowania maszyny, która nie spowolni procesu produkcji. W takim obszarze najlepiej sprawdzi się etykieciarka automatyczna.

Dlaczego warto wybrać naszą ofertę etykieciarek?

Intrex jest największym producentem etykieciarek w Polsce. W dziedzinie projektowania i produkcji maszyn do etykietowania mamy 30-letnie doświadczenie. Tak długa obecność na rynku pozwala nam tworzyć najwyższej jakości urządzenia – nadające się do eksploatowania w najtrudniejszych warunkach przemysłowych i zapewniające niezawodne działanie przez długie lata. Wysoka niezawodność to brak przestojów, a brak przestojów przekłada się na realizację planu. Należy podkreślić, że nasze etykieciarki charakteryzują się nie tylko wysoką wydajnością, ale także najwyższą precyzją działania.

Każdy oferowany model możemy spersonalizować pod indywidualne wymogi klienta, dostosowując go do specyfiki działania zakładu i linii produkcyjnej. To przekłada się na stuprocentowe pokrycie potrzeb odbiorców naszych produktów. Po naszej stronie leży kompleksowa obsługa każdego zamówienia. Zakupione etykieciarki montujemy we wskazanym miejscu, zapewniamy pełną obsługę gwarancyjną i kompleksowy serwis pogwarancyjny.

Jesteś zainteresowany tą kategorią?

Nasz specjalista chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące tej kategorii urządzeń.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!