Znakowanie i etykietowanie alkoholi
Najwyższej jakości dane nanoszone bezpośrednio na butelkę, etykietę lub opakowanie zbiorcze
Urządzenia dopasowane do potrzeb linii
Samodzielne znakowarki oraz głowice etykietujące lub złożone systemy w pełni automatyzujące procecy produkcyjne

Drukarki i etykieciarki dla producentów alkoholi

Prawidłowe i jednocześnie estetyczne oznakowanie produktów po które klienci końcowi sięgają każdego dnia to wyzwanie. Data i numer partii nanoszone na opakowanie  dają Państwa dystrybutorom możliwość weryfikacji chociażby zapasów a kupującemu dowód przydatności danego produktu. Mamy świadomość tego, że klienci podczas wyboru produktu kierują się również, jeśli nie przede wszystkim  jego wyglądem, dlatego jako wieloletni producenci urządzeń etykietujących oraz znakujących gwarantujemy najwyższą jakość oznakowania alkoholi, zapewniając jednocześnie wysoką wydajność znakowania, czytelność oraz niezawdoność naszych urządzeń.  

Etykieta czy nadruk bezpośredni?

W zależności od podłoża oraz ilości nanoszoncyh danych możemy oznakować produkty bezpośrednio na ich powierzchni lub aplikując etykietę, na której wcześniej zostaną nadrukowane dane, takie jak kody 2d lub 3d, numer partii, data ważnosci. W branży rozlewniczej często spotykamy się ze znakowaniem daty ważności bezpośrednio na butelce/puszce, natomiast etykieta zawiera skład, pozostałe informacje oraz służy jako element marketingowy. Producenci alkoholi coraz częściej nanoszą dane zmienne na etykietę, która następnie przyklejana jest na butelkę. Staje się to również popularne jeśli chodzi o puszki. 

Rodzaj znakowania w zależności od produktu i podłoża

5

Znakowanie szklanych butelek

Szklane butelki stanowią większość wśród produktów alkoholowych. Producenci mocnych alkoholi oraz np. browarów kraftowych

4

Znakowanie puszek aluminiowych

Nasze urządzenia znakujące puszki pozwalają na maksymalizacje wydajności linii.
kalendarium (2)

Znakowanie opakowań zbiorczych oraz palet

Proces pakowania alkoholi jest jednym z ostatnich etapów ich produkcji, ułatwia identyfikację produktów oraz ich transport.

6

Etykietowanie alkoholi

Etykieta pełni zarówno funkcję informacyjną jak i marketingową, dlatego tak ważne jest aby nanoszone dane były najwyższej jakości a etykieta naklejona precyzyjnie.

Dlaczego to właśnie z nami warto zrealizować projekt oznakowania alkoholi?

Intrex przez 30 lat swojej działalności wiele razy usprawniał procesy produkcyjne producentów alkoholi.

Jako jedyni w kraju integrujemy ze sobą znakowanie, etykietowanie, kontrolę wizyjną a nawet pakowanie i paletyzację dostarczając kompleksowe rozwiązania do właściwego oznakowania alkoholi.

Nasze etykieciarki do produktów cylindrycznych takie jak Intrex SET 1101 PLUS, czy też Intrex SET 2091 PLUS, to etykieciarki do butelek lub puszek, które dzięki systemowi 3 role potrafią precyzyjnie nałożyć etykietę na produkt, bez zagięć czy pęcherzyków powietrza. Kolejną ważna etykieciarką dla producentów alkoholi są te etykietujące przez krawędź. Etykieciarki Tamper-evident pozwalają na nałożenie banderoli na butelkach pieczętujących alkohol wysokoprocentowy.

Nasze znakowarki przemysłowe są wyposażone w zaawansowane technologie, które gwarantują precyzyjne i trwałe znakowanie. Dzięki temu, nasi klienci mogą łatwo i szybko oznaczyć swoje produkty, niezależnie od ich kształtu czy rozmiaru. Dzięki zróżnicowanym technologiom Intrex oferuje trwałe znakowanie niezależnie od materiału z jakiego jest wykonane opakowanie czy etykieta. Nasze znakowarki porafią zapewnić wyraźny nadruk zarówno na szkle plastiku jak i etykiecie samoprzylepnej. Dzięki naszym znakowarkom można w łatwy sposób nanosić dane zmienne, które są bardzo istotne zwłaszcza dla konsumenta. Daty ważności, numery serii kody 2d i 3d precyzyjnie naniesione na butelkę – w tym się specjalizujemy.

Dedykowane rozwiązania dla producentów alkoholi

Artykuły powiązane z tą kategorią

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!