Odwiedź Intrex na targach WarsawPack 2024

Już 23-25 kwietnia znajdziecie nas na stoisku numer F3.40. W tym roku przygotowaliśmy dla Was nasze stanowisko w zupełnie nowej odsłonie!

Postawiliśmy na kompleksowe rozwiązania do etykietowania. Jeszcze nigdy nie pokazywaliśmy aż trzech systemów etykietujących na jednym evencie.

Odwiedzając nasze stanowisko będziecie mogli zobaczyć w akacji System Etykietujący Intrex SET 1101 PLUS do etykietowanie produktów cylindrycznych; System Etykietujący Intrex SET 2202 PLUS etykietujący produkty płaskie i System Etykietujący Intrex SET 2702 PLUS, który etykietuje od góry oraz od dołu i do którego dołożymy drukarkę termotransferową Domino serii Vx. Nie zabraknie też naszej najnowszej głowicy etykietującej 100 + FLEX.

Targowa premiera

Po raz pierwszy na targach zaprezentujemy nowy model automatu drukująco-etykietującego Domino Mx350i-T do etykietowania od góry, od spodu lub od boku.

Dzięki dodatkowemu, małemu ekranowi umieszczonemu tuż przy łapie etykietującej, obsługa tej drukarko-etykieciarki jest jeszcze prostsza i bardziej intuicyjna.

Przy pomocy Mx350i-T naniesiesz statyczne, dynamiczne lub zmienne dane z tekstem, logo, grafiką i kodami kreskowymi, takimi jak zgodne ze standardami GS1 kody 1D, kody 2D: Data Matrix i QR, EAN-13, kody 39, kody 128, DUN-14 na torby, woreczki, tacki, pudełka, opakowania zbiorcze, folię termokurczliwą, skrzynki czy kartony.

Mx350i-T zapewnia też łatwe przełączenie między aplikacją kontatkową (tamp) a bezkontaktową (blow – „wydmuchiwanie” etykiety na produkt).

Drukarki przemysłowe i druk cyfrowy

Po raz pierwszy na targach WarsawPack będziecie mogli zobaczyć też zaprojektowany i stworzony przez nas System Druku Cyfrowego Rollenco T4 START, który już stał się hitem w branży poligrafii reklamowej, dzięki możliwości wodoodpornego nadruku CMYK już od jednej sztuki.

WarsawPack2

Zaprezentujemy też drukarki przemysłowe małych znaków Domino serii Ax, które można zintegrować w każdym środowisku roboczym i nie wymagają dodatkowego serwisowania. Naniosą trwałe i wyraźne teksty, kody kreskowe czy grafiki praktycznie na każdej powierzchni.

Wysoką jakość nadruku w rozdzielczości aż do 600 dpi zapewniają także drukarki kartridżowe Domino serii Gx, które sprawdzą się w nawet najbardziej wymagających branżach jak farmacja czy FMCG. Zobacz ich działanie na targach.

Czego możesz się spodziewać?

Sprawdź, jak wyglądało nasze stoisko rok temu:

WarsawPack skupia najważniejsze firmy, ekspertów technicznych i praktyków związanych z sektorem opakowań w Polsce i w Europie środkowo-wschodniej. Warsaw Pack to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznym zapotrzebowaniem, a potencjał branży jest wykorzystywany do maksimum.

Umów spotkanie targowe już dziś!

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!