koboty 1 3

Cobot

Roboty współpracujące zapewniają ekonomiczny, elastyczny i bezpieczny proces automatyzacji dla szerokiego zakresu zadań produkcyjnych. Coboty są łatwe do zaprogramowania, szybkie do montażu i bezpieczne w użyciu.

Cobot

Poznaj nasze produkty

specjalne rozwiazania 1 1

Możliwości zastosowań

Wykorzystanie robotów przemysłowych daje wiele korzyści w branżach takich jak automotive, farmacja, branża spożywcza, co-packing i wiele innych. Robot współpracujący przejmuje na siebie powtarzalne zadania począwszy od przenoszenia materiałów, pobierania i układania oraz kontroli, aż po montaż, pakowanie i paletyzację. Jedynymi ograniczeniami są udźwig, zasięg, zgodność z przepisami bezpieczeństwa i Twoja wyobraźnia!

zgodnosc z regulacjami

Dlaczego to się opłaca?

Roboty współpracujące odciążają pracowników z wykonywania ciężki i powtarzalnych czynności. Dzięki swojej niezawodności minimalizują ryzyko przestojów linii produkcyjnej, które mogłoby potencjalnie prowadzić do strat finansowych. Zakup jest jednorazowy i powoduje, że objęty przez robota obszar obowiązków może być wykonywany bez przerw. Cobot pracuje bardzo precyzyjnie nawet przy montażu małych części. W wielu przypadkach integracja robotów współpracujących podniosła szybkość wykonywanej czynności a co za tym idzie efektywność całej produkcji.

zaplecze techniczne

Łatwość integracji

Roboty współpracujące są łatwe do zaprogramowania. Potrafimy zintegrować urządzenie, nadając mu konkretne zastosowanie na istniejącej już linii produkcyjnej, lub możemy zaprojektować proces od nowa, tak żeby rozwiązanie maksymalizowało płynące korzyści. Roboty współpracujące są szybkie w montażu i bezpieczne w użyciu. Coboty są przystosowane do pracy z człowiekiem "ramię w ramię" bez obawy o bezpieczeństwo. Wszystko to za sprawą wbudowanych czujników i systemów bezpieczeństwa.

Group 444

Oszczędność przestrzeni

Dzięki integracji robotów przemysłowych oszczędzamy miejsce w zakładzie produkcyjnym. Ich niewielka waga pozwala na umiejscowienie urządzenia w różnych wariantach. Dzięki temu nie musimy się martwić, że nie znajdziemy wystarczająco dużo przestrzeni. Może być zainstalowany na podłożu, na ścianie czy nawet na suficie a dzięki przedłużanym ramionom możliwości instalacji są jeszcze bardziej elastyczne.

Jesteś zainteresowany tą kategorią?

Nasz specjalista chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące tej kategorii urządzeń.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!