Etykieciarka liniowa

W niektórych zakładach przemysłowych liczy się przede wszystkim wydajność procesu. W takich przedsiębiorstwach przestoje na liniach produkcyjnych muszą być wyeliminowane lub przynajmniej znacząco zniwelowane. Dotyczy to także procesu etykietowania. W tym miejscu uwidaczniają się największe zalety, jakie przedstawia etykieciarka liniowa.

Etykieciarka liniowa

Czym jest etykieciarka liniowa?

Etykieciarka automatyczna to obszerna kategoria produktów, która obejmuje urządzenia do etykietowania odpowiadające na różne potrzeby. Do najbardziej charakterystycznych należą liniowe maszyny etykietujące. Tego typu etykieciarki sprawdzają się w produkcji seryjnej, na wysokowydajnych liniach. Zastosowane w nich rozwiązania zapewniają ciągłą pracę, co oznacza, że etykietowanie nie zostaje przerwane nawet gdy zachodzi konieczność wymiany etykiet. Niektóre etykieciarki liniowe umożliwiają też nakładanie kilku etykiet na jeden produkt.

W jakich branżach sprawdzi się etykieciarka liniowa?

Ze względu na swoją specyfikację, liniowe etykieciarki do etykiet samoprzylepnych doskonale sprawdzają się we wszystkich zakładach, których specyfika działania wymaga zachowania ciągłości produkcji. Należy tu wskazać m.in. na zakłady produkcji spożywczej, farmaceutycznej, przemysłowej i kosmetycznej. To tylko kilka pozycji z długiej listy przykładów. Tego typu etykieciarka przemysłowa oferuje szeroki zakres konfiguracji parametrów pracy, więc może aplikować etykiety na pojemniki i opakowania o różnym kształcie i różnych wymiarach, co znacząco zwiększa zakres jej zastosowania.

Etykieciarka liniowa Intrex – wybierz nasze rozwiązania

Dzięki 30-letniemu doświadczeniu w zakresie projektowania i produkcji maszyn etykietujących, mogliśmy opracować etykieciarki liniowe, które sprawdzają się w najbardziej wymagających warunkach. Non-Stop Labelling System to etykieciarki dla linii produkcyjnych charakteryzujących się bardzo wysoką wydajnością. Te urządzenia wyposażyliśmy w podwójne głowice, które umożliwiają zachowanie ciągłości pracy nawet gdy zachodzi konieczność wymiany etykiet. Kiedy na pierwszej kończy się rolka, system automatycznie uruchamia drugą, co umożliwia nieprzerwane utrzymanie etykietowania. 

Drugie opracowane przez naszych ekspertów urządzenie z tej kategorii umożliwia nakładanie kilku etykiet na jeden produkt, bez względu na miejsce ich aplikacji i kształt opakowania. Ta unikatowa właściwość jest zasługą zastosowania specjalnie zaprojektowanych elementów regulacyjnych i zaawansowanego oprogramowania.

W naszej ofercie znajdują się także inne etykieciarki półautomatyczne i automatyczne, które możemy dostosować do indywidualnych potrzeb klienta. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami. 

Jesteś zainteresowany tą kategorią?

Nasz specjalista chętnie udzieli odpowiedzi na nurtujące Cię pytania dotyczące tej kategorii urządzeń.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!