AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA

Maszyny na zamówienie

Mając na uwadze potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku, staramy się zawsze precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby klienta.

30 lat doświadczenia w integrowaniu urządzeń na wszelkich liniach produkcyjnych na całym świecie, sprawiło, że jesteśmy w stanie realizować projekty bardzo zaawansowane, lub takie, które wymagają indywidualnego podejścia do produktu.

Dzięki dużemu zapleczu technicznemu i odpowiedniej ilości konstruktorów jesteśmy niezależni i możemy samodzielnie produkować maszyny na specjalne zamówienie, które będą pracować przez wiele lat nawet w trudnych warunkach produkcyjnych.

specjalne rozwiazania

Zastosowania

Etykieciarki oraz znakowarki to nasza specjalność. Są to uniwersalne maszyny wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają wysoką efektywność. Operator może dowolnie przezbrajać urządzenia w zależności od wielkości produktu. Ich odpowiednie dopasowanie odbywa się już na poziomie prowadzenia produktu na taśmie. Żeby zorientować pozycję produktu odpowiednio względem urządzenia, nasi automatycy posługują się elementami prowadzenia produktu. W zależności od potrzeby do przejazdu możemy użyć taśmy prowadzącej lub pasów bocznych. Produkt za pomocą manipulatorów może zostać również dowolnie obrócony lub ułożony w innej płaszczyźnie tak by zapewnić mu idealne ułożenie.

systemy wizyjne 1

Kontrola wizyjna

Ważnym elementem maszyn na specjalne zamówienie jest również kontrola wizyjna. Dzięki integracji kamer oraz czytników z linią produkcyjną jesteśmy w stanie na bieżąco weryfikować takie parametry jak: kompletność produktu, wymiary, zgodność oznaczeń na produkcie, naniesienie etykiety, zgodność koloru, poprawność zamknięcia opakowań i wiele innych. Jeżeli produkt nie jest zgodny ze wzorcowym zostaje automatycznie odrzucony do odpowiedniej stacji odrzutu, dzięki czemu możemy mieć pewność, że wadliwy produkt nie trafi do sprzedaży.

koboty 1 2

Coboty

Ostatecznym uzupełnieniem dla maszyn na specjalne zamówienie są Coboty, czyli tzw. Roboty współpracujące. Ramie robota to urządzenie o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Nasz dział automatyzacji i robotyki zajmuje się integracją tego typu urządzeń, które minimalizując czynnik ludzki, zwiększając efektywność i czyni cały procesu produkcji znacznie mniej obciążającym dla pracowników. W jednej z naszych realizacji Paletyzator Intrex Easy Stack przejął obowiązek układania kartonów na palecie na wysokości 2 metrów! Zapraszamy do artykułu.

shield

Elementy bezpieczeństwa

Intrex posiada szeroki zakres rozwiązań ,który pozwala zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Za pomocą osłony maszyny lub osłony miejsc niebezpiecznych powstaje fizyczna zapora, która chroni ludzi przed urazami. kurtyna świetlna czyli czujniki ruchu automatycznie zatrzymuje maszynę gdy tylko ktoś pojawi się w jej otoczeniu. Moduł bezpieczeństwa czyli wyłącznik główny lub wyłącznik awaryjny, umiejscowiony w widocznym miejscu pozwala ręcznie zatrzymać pracę maszyny jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, Dzięki piktogramom ostrzegawczym zasady obcowania z urządzeniem są cały czas widoczne na jej froncie. sygnalizator świetlny i dźwiękowy wyraźnie komunikują problemy i zakłócenia, które mogą się przydarzyć podczas produkcji. Dzięki tym elementom jesteśmy w stanie integrować wysokowydajne maszyny, które są bezpieczne dla pracowników na hali produkcyjnej.

AUTOMATYZACJA I ROBOTYZACJA

Poznaj nasz proces produkcji

Potrzeba

01

Potrzeba

Zawsze staramy się zrozumieć oczekiwania klienta.

Potrzeba

Analiza

02

Analiza

Tysiące sprzedanych urządzeń dało nam ogromne doświadczenie, które wykorzystujemy przy analizie każdego projektu.

Analiza

Potrzeba

03

Projekt

Projektujemy urządzenia dokładnie takich jakich potrzebujesz. Projekt konstrukcyjny i program powstają w całości u nas.

Potrzeba

Dokumentacja

04

Dokumentacja

Na każdym etapie dokładamy wszelkich starań, aby nasza dokumentacja była stworzona równie starannie jak nasze urządzenia.

Dokumentacja

Produkcja elementów

05

Produkcja elementów

Własny park maszynowy zapewnia nam pełną kontrolę nad procesem produkcji, dzięki czemu gwarantujemy najwyższą jakość i elastyczność produkcji.

Produkcja elementów

Kontrola Jakości

06

Kontrola Jakości

Jakość jest dla nas niezwykle istotna – dbamy o jej najwyższy poziom na każdym etapie

Kontrola Jakości

Montaż

07

Montaż

Nowoczesna hala montażowa i liczny zespół pozwalają nam budować równocześnie wiele urządzeń.

Montaż

Programowanie

08

Programowanie

Oprogramowanie naszych maszyn jest zgodne z najnowszymi standardami, ale także intuicyjne dla operatora.

Programowanie

Uruchomienie i testy

09

Uruchomienie i testy

Każda maszyna jest gruntownie testowana przed dostawą do klienta.

Uruchomienie i testy

Instalacja

10

Instalacja

Mamy ponad 25 lat doświadczenia w instalacji maszyn na całym świecie.

Instalacja

Obsługa posprzedażowa

11

Obsługa posprzedażowa

Zapewniamy pełne wsparcie w zakresie: szkoleń, części zamiennych i pomocy technicznej.

Obsługa posprzedażowa

Sprawdź najnowsze Aktualności

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!