Zastosowanie

Znakowarki do opakowań

ZNAKOWANIE

Znakowarki do Opakowań

Znakowanie produktów to bardzo istotny element łańcucha dostaw zarówno dla producenta jak i konsumentów. Na opakowaniu zawierającym żywność znajdować muszą się takie informację jak: nazwa żywności, wykaz składników, ilość żywności netto, data minimalnej trwałości lub termin przydatności, wartość odżywcza, nazwa lub firma i adres podmiotu, który wprowadza produkt do obrotu.

Etykietowanie

Pierwszym ze sposobów na oznakowanie opakowań tak dużą ilością danych jest aplikacja etykiety. W Polsce jednym z wymogów względem producentów jest oznakowanie produktów w języku polskim. Sposób aplikacji etykiety jest zależny od jej umiejscowienia oraz kształtu produktu. Głowice firmy Intrex umożliwiają aplikowanie etykiet bocznychpo obwodzieprzez krawędź czy nawet wielu etykiet jednocześnie. Dzięki możliwości manipulacji produktem na pasie transportowym jesteśmy w stanie zawsze nanieść ją precyzyjnie.

Drukowanie

Znakowanie może odbywać się również bezpośrednio na produkcje za pomocą technologii atramentowej. Drukarki ,,plujki” nanoszą krople atramentu na opakowanie tworząc dowolne znaki alfanumeryczne czy grafiki. Model Drukarki Domino CX 350 przeznaczony jest do nadruku danych na opakowaniach zbiorczych, bezpośrednio na kartonie.

Często wykorzystywanymi technologiami są również technologia laserowa, która zapewnia trwałe znakowanie na szybkich liniach produkcyjnych bez użycia materiałów eksploatacyjnych. Także technologia termotransferowa, która w odpowiedniej formie zgrzewa taśmę barwiącą na materiał produktów. Idealnie sprawdzi się w przypadku nadruku na folii lub dodruku danych na gotową etykietę.

Galeria

Produkty

new

Domino Vx150i 32mm

new

Domino Vx150i 53mm

AnyConv.com  drukarka przemyslowa wysokiej rozdzielczosc domino

Drukarka atramentowa wysokiej rozdzielczości Domino Cx350i

Domino Ax550i

Drukarka przemysłowa Domino Ax550i

Domino Ax350i

Drukarka przemysłowa Domino Ax350i

Domino Ax150i

Drukarka przemysłowa Domino Ax150i

Domino V320i

Drukarka termotransferowa Domino V320i

Domino D120i

Laser CO2 Domino D120i

Domino D320i

Laser CO2 Domino D320i

Domino D620i

Laser CO2 Domino D620i

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!