Zmiana numerów kont!

Więcej informacji
Drukowanie

Drukarki do folii

Drukowanie na folii

Drukowanie Drukarka do folii nadruk termotransferowy

Elastyczne opakowania wykonane z folii stają się coraz popularniejszym sposobem pakowania żywności. Ze względu na narzucaną przez rynek konieczność stosowania jeszcze większej ilości informacji odnośnie pakowanych produktów m.in. szczegółowego składu, czy też uwzględniania na opakowaniu wielojęzycznych opisów w przypadku wysyłania produktów poza granice kraju, możliwość zadruku folii oraz swobodnej edycji tekstu staje się niezwykle atrakcyjne. Drukarka do folii opakowaniowej jest najczęściej instalowana bezpośrednio na maszynach pakujących, gdzie wykonywany jest zadruk folii jeszcze przed zapakowaniem oraz zamknięciem produktu. Nadruk termotransferowy zapewnia wysoką jakość znakowania (300dpi) natomiast drukarki do folii, ze względu na niezwykle kompaktową budowę mogą być instalowane niemal na każdym urządzeniu klienta. Drukarka do folii Domino serii V dostępna jest w trzech wariantach. Na podstawie zebranych informacji oraz stawianych przez klienta wymagań dotyczących m.in. wielkości pola zadruku oraz prędkości linii, oferowane są modele V120i oraz V230i dla nisko i średnio wydajnych linii produkcyjnych, a także V320i w przypadku wysoce wydajnych maszyn pakujących oraz aplikacji, gdzie wymagane jest duże pole zadruku.

Drukowanie na folii przy pomocy drukarek CIJ

Druk na materiałach elastycznych jest również możliwy poprzez drukarki atramentowe CIJ, które charakteryzuje ciągły obieg atramentu wewnątrz urządzenia, zaś sam nadruk powstaje poprzez wyrzut małych kropelek na powierzchnię folii. To idealne rozwiązanie dla szybkiej linii produkcyjnej, gdzie standardowa drukarka do folii nie jest w stanie osiągnąć optymalnej prędkości druku. Również i w tym przypadku dostępne są trzy modele urządzeń Domino, Ax150i, Ax350i oraz charakteryzująca się podwyższoną klasą szczelności - Ax550i.

Drukarki laserowe Domino serii D

Laserowa drukarka do folii serii D pozwala na nadruk danych na folii bez użycia materiałów eksploatacyjnych. Wiązka lasera ściąga jedną z zewnętrznych warstw opakowania formując w ten sposób czytelny i wysokiej jakości nadruk. Pomimo początkowo wyższych kosztów inwestycji (w porównaniu do znakowarek TTO oraz CIJ), możliwość uzyskania niezwykle trwałego tekstu, a także wspomniany brak konieczności stosowania materiałów eksploatacyjnych sprawiają, że przy bardzo dużych wolumenach produkcyjnych posiadanie znakowarki laserowej staje się niezwykle atrakcyjne.

Znakowanie / Druk atramentowy Drukarki przemysłowe małych znaków

Znakowanie / Druk termotransferowy Drukarki termotramsferowe Domino Seria V

Znakowanie / Znakowanie laserowe Znakowarki laserowe CO2 Domino