Nadruk bezpośredni na maseczkach ochronnych

Rozwiązanie do bezpośredniego znakowania na maseczkach dostarczone naszemu klientowi w ekspresowym tempie

TZMO – wiodący producent i dostawca artykułów higienicznych, kosmetycznych i wyrobów medycznych na rynek światowy, 17 kwietnia zgłasza się do nas z prośbą o dobranie i dostarczenie urządzania do znakowania maseczek. Sprawa jest na tyle pilna, że pierwsza instalacja miała odbyć się już 27 kwietnia. Od razu zajęliśmy się dobraniem technologii oraz zaplanowaniem instalacji.

img 09445
img 09443
Początkowo w grę wchodziły dwie technologie: drukarki atramentowe małych znaków – seria Ax oraz drukarki kartridżowe – seria G. Ze względu na wysoką prędkość linii oraz wymóg zastosowania specjalistycznego atramentu, posiadającego dermatologiczny atest, wybór padł na drukarki kartridżowe wysokiej rozdzielczości Domino - model G230i.
pobrane 2
Maseczki to produkty mające bezpośredni kontakt ze skórą twarzy, dlatego zastosowany został znany już klientowi atrament BK651– szybkoschnący wodny atrament na powierzchnie wsiąkliwe, zapewniający bardzo duży kontrast nadruku. Powszechnie wykorzystywany w branży przemysłu farmaceutycznego i wyrobów medycznych.
Dostarczenie urządzeń i zapewnienie atramentu do znakowania bardzo dużych ilości maseczek dziennie w mniej niż tydzień mogło wydawać się nieosiągalne. Nie dla Domino. Doświadczenie i szybka reakcja firmy Intrex sprawiły, że przesyłka dotarła przed 21 kwietnia” – Tim Chapman, Business Development Manager, Domino
Po odpowiednim przygotowaniu urządzeń w siedzibie naszej firmy mogliśmy zainstalować je na kilku docelowych liniach klienta. Produkcja specjalistycznych maseczek to duże wyzwanie. Maseczki produkowane na atestowanych materiałach, po obu wewnętrznych stronach, posiadają napis „open”, wraz ze strzałką, która wskazuje kierunek otwarcia miejsca z tasiemkami do aplikacji maseczki na uszy.
pobrane 3
Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!