Zmiana numerów kont!

Więcej informacji

Rozwiązanie idealne do trwałego znakowania małych i średnich elementów– stacja znakowania z laserami Domino F220i.

Znakowanie

Spełniając oczekiwania naszego klienta stworzyliśmy urządzenie, które łączy w sobie szczelną obudowę wraz z szeroką gamą dodatkowych zabezpieczeń minimalizujących zagrożenia użytkownika urządzeń laserowych ( wyciąg szkodliwych oparów, element wizyjny z powłoką ochronną, uruchamianie kluczem, tłumik wiązki laserowej).Seria F laserów Domino

proste w integracji światłowodowe urządzenia do trwałego nanoszenia danych na tworzywa sztuczne oraz metale. Idealnie rozwiązanie do zastosowania jako samodzielne stacje znakowania oraz na liniach produkcyjnych o wysokiej wydajności. Ponad to projektowane i produkowane zgodnie z regulacjami amerykańskiej Agencji Żywności i Leków (FDA) oraz Międzynarodowego Stowarzyszenia ISPE, dając gwarancje najwyższej jakości oraz poczucie bezpieczeństwa klientów, szczególnie z branży farmaceutycznej.


Cechą charakterystyczną laserów serii F jest trwałość podzespołów, zapewniając tym samym nieprzerwane użytkowanie. Zaprojektowane tak, by z łatwością wpasować się w istniejące już instalacje.


Zobacz możliwości naszych stacji znakujących:

 

Więcej o urządzeniach


Zajrzyj do nas:

Kategorie: Znakowanie