Najnowsze rozwiązania znakowania i etykietowania dla branży kosmetycznej

W dniach 19-21.11 nasz zespół uczestniczył w 10. Kongresie Przemysłu Kosmetycznego oraz Farmaceutycznego - spotkanie specjalistów obu branż dające możliwość wymiany doświadczeń.

farmacom kongres lodz 2019 02749

W panelu kosmetycznym: „Nowoczesne technologie i urządzenia kluczem do sukcesu” omówiliśmy urządzenia, których zastosowanie z pewnością usprawni proces produkcyjny firm kosmetycznych. Poniżej zapraszamy do przeczytania kluczowych zagadnień z naszej prezentacji.

Uniwersalność

Rynek kosmetyczny ze względu na swoją specyfikę jest bardzo bogaty w różnorodność produktów: kształtów, rozmiarów oraz materiałów wykonania, dlatego niezbędne jest zastosowanie urządzenia, które będzie swego rodzaju urządzeniem uniwersalnym. System który łączy w sobie możliwość etykietowania produktów cylindrycznych jak i obustronnie spłaszczonych, pozwala na łatwe i szybkie przezbrojenie na różne formaty.

Wieloletnie doświadczenie oraz zastosowane moduły zapewniają wysoką jakość dostarczanych urządzeń.

Gwiazda wśród etykieciarek

W sytuacji, gdy wymagana jest wysoka wydajność przy zachowaniu odpowiedniej jakości etykietowania produktów cylindrycznych idealnie sprawdza się INTREX SET 2091. Dzięki zastosowaniu tzw. gwiazdy obrotowej wydajność etykietowania jaką możemy osiągnąć wynosi nawet 7200 sztuk / h. Dodatkowo urządzenie zintegrowane jest z drukarką atramentową Domino, którą naniesiemy na produkty zmienne dane. System wizyjny zweryfikuje poprawność oraz jakość nadruku a także obecność etykiety na produkcie, który w razie nieprawidłowości zostanie odrzucony.

dscn8938

Wysoka wydajność bez przestojów

W przypadku wysokiej wydajności dla etykietowania od góry oraz od dołu stworzyliśmy system etykietujący Intrex Non-stop, który wyposażony w cztery głowice etykietujące daje możliwość etykietowania nawet powyżej 200 sztuk na minutę, bez zatrzymywania linii produkcyjnej.

dsc2357 111 medium

Drukarki termotransferowe Domino, dzięki wysokiej jakości nadruku naniosą właściwe dane. Podobnie jak w przypadku urządzenia SET 2091 stacja odrzutu usunie produkty z błędnie naniesioną etykietą oraz nieprawidłowym nadrukiem.

Rynek rosyjski

Serializacja kosmetyków na rynku rosyjskim – temat, który nie jest jeszcze do końca znany, ale już dziś budzi wiele pytań. Analizując dotychczasowe informacje otrzymane od klientów uznaliśmy, że idealnie tutaj może sprawdzić się urządzenie Intrex Pharma – przewijarka etykiet – offlinowe rozwiązanie do nadruku kodów 2D oraz krypto kodów. Drukarka termotransferowa Domino w połączeniu z oprogramowaniem do serializacji SEA Vision dają gwarancję wysokiej jakości nadruku, a całość rozwiązania może być odpowiedzią na nadchodzące zmiany w regulacjach prawnych jak i nowych trendach w znakowaniu produktów.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!