Odwiedź Stom Tool w Kielcach: premiera laserowej znakowarki L-MOOV

Już 19-22 marca spotkacie nas na targach Stom Tool w Kielcach. To wydarzenie, na którym nie może Cię zabraknąć. Szykujemy prezentację nie tylko sprawdzonych rozwiązań do znakowania, ale też premierę przenośnego lasera od SIC Marking! Sprawdź, co jeszcze będzie się działo.

Odkryj najnowsze technologie i innowacyjne rozwiązania, takie jak stacje znakujące i lasery przenośne. Jesteśmy pewni, że nasze rozwiązania wesprą twoją codzienną pracę. Znajdziesz nas na stanowisku E26.

Premiera targowa

Na targach Stom Tool premierę będzie mieć laserowa znakowarka przenośna L-MOOV, zaprojektowana z myślą o spełnieniu najbardziej wymagających potrzebach. 

To urządzenie klasy 1, co oznacza, że jest całkowicie bezpieczne w użytkowaniu, nawet bez okularów ochronnych, dzięki unikatowemu, opatentowanemu systemowi bezpieczeństwa. L-MOOV wyróżnia się niezwykłą elastycznością – doskonale radzi sobie z różnorodnymi powierzchniami, umożliwiając łatwe naniesienie tekstu, logotypów czy kodów QR i DataMatrix z imponującą precyzją i jakością.

Co więcej, ta ręczna znakowarka laserowa jest mobilna i wygodna w obsłudze, z możliwością szybkiego dostosowania do różnorodnych kształtów znakowanych części.

Stacja znakująca

Na targach Stom Tool będziemy mieli przyjemność zaprezentować także urządzenie – Minilase™ XL.

Jest to średniej wielkości, stacjonarne urządzenie laserowe klasy 1, zaprojektowane z myślą o bezpiecznej obsłudze, bez konieczności używania specjalistycznych okularów ochronnych.

Minilase™ XL wyróżnia się otwartym wnętrzem umożliwiającym pracę z dużymi komponentami oraz szeregiem ergonomicznych funkcji, takich jak trójstronne pneumatyczne drzwi otwierane pionowo z patentowanym systemem bezpieczeństwa, regulacja wysokości ogniskowej za pomocą mocy oraz automatyczny tryb dla aplikacji o dużej objętości.

Dodatkowo, urządzenie oferuje możliwość pracy w trybie klasy 4 z otwartymi drzwiami dla bardzo dużych komponentów, co czyni je idealnym rozwiązaniem dla szerokiego zakresu zastosowań.

Umów spotkanie targowe już dziś

Uczestnictwo w targach to doskonała okazja do nawiązywania kontaktów biznesowych i poszerzenia wiedzy o najnowszych trendach na rynku. Zapraszamy na stoisko E41, gdzie czekają na państwa nasi specjaliści.
Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!