Webinar Intrex & GS1 & MDR Regulator – Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych (UDI)

hanna walczak gs1

Pani Hanna od 18 lat odpowiedzialna jest za wsparcie nowych uczestników w procesie wdrażania i wykorzystania Systemu GS1.

 
 

 

Z zaangażowaniem prowadzi szkolenia i webinaria przybliżając firmom:

• wymagania rynku w zakresie stosowania standardów GS1 (w tym UDI)

• technologie AIDC – gromadzenia i identyfikacji danych

• prawidłowe znakowanie produktów, dobór symboliki i sposób numeracji

• prawidłowa identyfikacja produktów wraz z uwzględnieniem kwestii jakościowych

udi 3

Pan Piotr od lat zajmuje się aktywną sprzedażą urządzeń do znakowania i etykietowania oraz systemów wizyjnych dla branży przemysłu farmaceutycznego i wyrobów medycznych.

 

 

Posiada duże doświadczenie w realizacji kompleksowych projektów budowanych pod konkretne, indywidualne wymagania Klienta. Długoletnie doświadczenie oraz ciągły rozwój sprawiły, że wypracowany został standard maszyn na poziomie światowym.

Pomysłodawca rozwiązań optymalizujących prace firm farmaceutycznych – jak podajnik kartoników płaskich – idealne urządzenie dla producentów kontraktowych i importerów równoległych. Opracowuje dokumentację walidacyjną, przez wiele lat jako Pełnomocnik ds. Jakości wdrażał zintegrowane systemy zarządzania jakością.

udi 2

Pani Katarzyna to Absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego, Wydział Biologii i Ochrony Środowiska oraz studiów podyplomowych na Wydziale Organizacji i Zarządzania Politechniki Łódzkiej w zakresie Zarządzania i Systemów Zarządzania Jakością. 

 

 

Od 8 lat związana z branżą wyrobów medycznych, w szczególności nieaktywnych wyrobów wyższych klas, wyrobów implantowanych, wyrobów medycznych z substancjami leczniczymi lub substancjami pochodzenia zwierzęcego oraz opatrunków specjalistycznych. Posiada doświadczenie w sprawach regulacji prawnych i przygotowywania dokumentacji technicznej dla wyrobów medycznych. W latach 2014 – 2022 Pełnomocnik Zarządu ds. Systemu Zarządzania Jakością, Bezpieczeństwa i Rejestracji Wyrobów Medycznych w Tricomed SA (grupa TZMO SA).

Od 2017 r Certified Project Management Associate IPMA Level D®.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!