Nowe centrum druku cyfrowego Domino

Mamy zaszczyt poinformować o kolejnym wielkim kroku w historii naszego wieloletniego partnera firmy Domino, a mianowicie otwarciu Europejskiego Cyfrowego Centrum Doskonałości w Nieuwegein w Holandii.

Inauguracyjne wydarzenie Spectrum Europe, które odbyło się w dniach 5-6 października 2022 roku, było miejscem gdzie firmy drukarskie, eksperci branżowi i sprzedawcy technologii spotykali się, aby zidentyfikować najlepsze podejścia do praktyk, które wspierają produktywność i rozwój biznesu.

Podczas imprezy uczestnicy mogli nie tylko zobaczyć nowe centrum w akcji, ale także obejrzeć na żywo demonstracje technologii druku Domino – w tym maszyn N610i, K630i i K600i oraz, po raz pierwszy w Europie, cyfrowej maszyny do druku etykiet N730i.

Kluczowe cechy modelu N730i to rewolucyjna głowica piezoelektryczna Brother BITSTARTM 1200dpi, graficzny interfejs użytkownika SunLight oraz najnowsze funkcje zautomatyzowanej inteligentnej technologii Domino i-Tech: i-Tech SetAlign, Actiflow2, CleanCap2 oraz i-Tech NozzleAdjust.

Jeremy Jones, Global Marketing Director w Domino, komentuje: „Odwiedzający Spectrum Europe będą mogli zobaczyć więcej, nauczyć się więcej i ostatecznie zrobić więcej. Nowe centrum jest dowodem na zaangażowanie Domino w zapewnienie klientom indywidualnego doświadczenia z systemami i sprawdzonymi technologiami przed ich zakupem, jak również otrzymanie ciągłego szkolenia i wsparcia, z którego jesteśmy znani. Mówimy o 'The Domino Difference’, a nasze nowe Europejskie Cyfrowe Centrum Doskonałości jest przykładem tej różnicy.”

domi news4
domi news3
Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!