Twoja drukarka przyszłości  – Domino GX

Przemysł 4.0 zmienia sposób, w jaki działają fabryki. Jest w nich miejsce tylko dla nowoczesnych rozwiązań. Dlatego warto postawić na drukarki, które można połączyć z siecią, wpisują się w automatyzację produkcji, a ich pracę łatwo monitorować. Właśnie takie rozwiązania oferuje światowy lider – Domino.

gx 4

Poznaj drukarki przemysłowe wysokiej rozdzielczości Domino Gx, które są wszechstronne i proste w obsłudze. Najczęściej znajdują zastosowanie w branżach spożywczej, farmaceutycznej i elektronicznej.

Drukarki Domino Gx mają rozbudowany ekran dotykowy. Interfejs można obsługiwać bezpośrednio lub przez internet. Jej pracę, stan kartridża i poziomy atramentów także można monitorować zdalnie lub bezpośrednio w drukarce. Co więcej, model Gx ma wskaźniki LED, które informują o potrzebie wymiany kardridża.

gx 9

Drukarka Gx  pomaga też spełniać potrzeby śledzenia i serializacji na poziomie pojedynczego produktu. Została stworzona, by drukować nie tylko daty, ale też bardziej skomplikowane informacje przy pomocy kodów 2D.

Automatyzacja i rozwiązania sieciowe w Domino Gx

Drukarka Domino serii Gx ma nowy interfejs i rozwiązania technologiczne, które pozwalają na łatwe połączenie z innymi systemami.

Jest wyposażona w prosty i intuicyjny program Domino Designer do tworzenia etykiet, które umożliwia ich łatwą edycję przez pracowników produkcyjnych w kontrolowanym, zapobiegającym błędom środowisku. Etykiety można też projektować poza halą produkcyjną i wysyłać bezpośrednio do drukarki przez Ethernet lub USB.

gx 5

To rozwiązanie pomaga użytkownikom łatwo tworzyć projekty etykiet, szybko przesyłać je do drukarek i poprawić bezbłędność i kontrolę nad produkcją.

Zdalna kontrola i sterowanie

Drukarka Gx jest łatwa w obsłudze i nie wymaga serwisowania. Nie ma części, które by tego wymagały, a układ atramentowy jest wymieniany, gdy obsługa wymienia kartridż z atramentem.

gx 6

Łatwa integracja

Drukarka Gx jest gotowa do pracy z innymi urządzeniami. Jest przy tym kompaktowa. Zdalna głowica drukująca to jedyny element wymagający instalacji na linii produkcyjnej, a standardowe protokoły przemysłowe pozwalają łatwo doposażyć drukarkę. Jednocześnie pozycjonowanie głowicy jest bardzo elastyczne, a sterownik w wersji Gx-OEM jest zoptymalizowany pod względem jego integracji w szafach sterowniczych i zajmuje o 80% mniej przestrzeni.

gx 1

Drukarka gotowa na przyszłość

Jest też przygotowana na przyszłe wyzwania w przemyśle. Jest to szczególnie ważne w branżach wymagających szybkości, takich jak spożywcza, farmaceutyczna lub elektroniczna, w których przestój może oznaczać znaczącą utratę przychodu.

To czysta, łatwa w użyciu, niskokosztowa technologia preferowana przez wielu klientów. Nie obyło się jednak bez wyzwań, jak aplikacje, w których wymagane były duże (>12,7 mm) kody 2D lub gdzie nie można było umieścić głowicy blisko podłoża.

Aż do teraz…

Domino wprowadziło właśnie na rynek dwa warianty głowic drukujących – EXT i OPT – które pokonują te wyzwania.

Opcja EXT jest dostępna dla serii Gx i modelu G50i. Zapewnia wysokość nadruku 26,1 mm (przy jednej głowicy) aż do 104,4 mm (4 głowice razem).

 

Głowica OPT jest dostępna dla serii Gx i zapewnia wysokość nadruku do 13,1 mm. W przypadku kodów 2D można ją umieścić w odległości 8 mm od produktu, a w przypadku nadruków alfanumerycznych nadruk można nanosić nawet z odległości 10 mm.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!