Targi PCI Days 2019

Premierowa edycja Targów PCI Days 2019 okazała się ogromnym sukcesem i strzałem prosto w sam środek najważniejszych potrzeb rynku przemysłu farmaceutycznego i kosmetycznego. Wśród wystawców na Targach PCI Days 2019 nie zabrakło firm oferujących surowce, opakowania, maszyny do produkcji leków i kosmetyków, sprzęt i urządzenia laboratoryjne, urządzenia do znakowania i etykietowania, usługi logistyczne, usługi IT i inne. Intrex Pharma 2D – kluczowy punkt naszego stoiska, a można i nieskromnie powiedzieć, że jedyne takie rozwiązanie na całych targach. Kompletne rozwiązanie do serializacji łączące w sobie druk i weryfikację kodów GS1 DATA MATRIX oraz etykietowanie tamper-evident

mg 1690 651 683x1024 1

Pokazaliśmy również Intrex Pharma – Podajnik – kompaktowe rozwiązanie do serializacji płaskich opakowań farmaceutycznych, przeznaczone do pracy offline, zawierające w sobie druk oraz kontrolę wizyjną. Równocześnie na stosiku naszego partnera SEA VISION prezentowaliśmy urządzenie Intrex Pharma – Przewijarka.

„Przewijarka umożliwia nadruk termotransferowy oraz kontrolę wysokiej jakości kodów 2D oraz znaków alfanumerycznych na etykietach samoprzylepnych. Jest to idealne rozwiązanie do serializacji offline, będące odpowiedzią na najnowsze potrzeby i trendy w branży przemysłu farmaceutycznego”

dsc 0794

Udział w Targach wiązał się z wieloma ciekawymi spotkaniami oraz inspirującymi tematami, które być może sprawią, że w przyszłości na Targach zaprezentujemy kolejne autorskie rozwiązania Intrex przeznaczone do branży farmaceutycznej.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!