Premiera maszyny hybrydowej Domino, czyli DNI OTWARTE FIRM DOMINO, INTREX I GRAFOTRONIC

W dniach 8-9 maja br. w warszawskiej siedzibie Grafotronic odbyły się Dni Otwarte, zorganizowane przez firmę Domino przy współudziale gospodarza oraz spółki Intrex, wyłącznego dystrybutora urządzeń marki Domino na polskim rynku.

Celem wydarzenia była prezentacja na żywo maszyny do druku inkjetowego Domino N610i w wersji hybrydowej, uzupełnionej o zespoły do druku flekso i wykańczania Grafotronic.

img 8921 1

Podczas dwudniowej prezentacji klienci mieli okazję zapoznać się z wszechstronnymi możliwościami druku cyfrowego etykiet Domino oraz opcjami wykończeń oferowanymi przez Grafotronic. Uzupełnieniem pokazu były prelekcje specjalistów poświęcone tematom:

  • potencjału druku hybrydowego w porównaniu z konkurencyjnymi technologiami
  • faktom i mitom na temat atramentów o niskiej migracji
  • personalizacji etykiet z maszyną Domino
img 8886

Podsumowując spotkanie swoje zadowolenie wyraził Arkadiusz Jaśniewski, dyrektor ds. druku cyfrowego i farmacji w firmie Intrex, która jest wyłącznym dystrybutorem urządzeń marki Domino na polskim rynku: „Kiedy spotyka się dwóch renomowanych producentów rozwiązań do druku (Domino) i finishingu (Grafotronic) i postanawiają stworzyć wspólną maszynę hybrydową opartą na rozwiązaniach niedostępnych u innych dostawców, to o ile współpraca dobrze się układa, a tak jest w tym przypadku, to mamy przepis na sukces. Dla nas, jako dystrybutora rozwiązań Domino, a zatem również hybrydy N610i, to jest doskonała wiadomość. Dotychczas sprzedaliśmy w Polsce pięć maszyn do druku inkjetowego N610i; po dzisiejszym spotkaniu zaczynamy ustalać indywidualne testy prezentowanej hybrydy, które powinny dojść do skutku pod koniec maja.”

Wspomniane testy trwają do dziś. Dni otwarte zaowocowały interesującymi kontaktami oraz przyszłościowymi projektami.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!