Innowacyjny laser światłowodowy do szybkich linii rozlewniczych nagrodzony na WarsawPack 2020

Laser F720i otrzymał nagrodę, która jest dla nas dużym wyróżnieniem. Znakowanie puszek z napojami to wyzwanie dla wielu linii produkcyjnych, a nasz laser to idealne urządzenie, które oznakuje nawet 90 000 puszek na godzinę. To oficjalne wyróżnienie to tylko jeden z sukcesów obecności na tragach WarsawPack 2020. Zainteresowanie klientów naszymi urządzeniami to drugi z powodów do dumy, w tym roku postawiliśmy na przegląd urządzeń do znakowania firmy Domino oraz głowic etykietujących Intrex, zobaczcie sami:

Krótko o prezentowanych rozwiązaniach:

 • Drukarki atramentowe małych znaków
  Najpopularniejsza forma znakowania przemysłowego, technologia sprawdzająca się w niemal każdych warunkach oraz licznych podłożach.
 • Drukarki kartridżowe wysokiej rozdzielczości
  Drukowanie znaków alfanumerycznych, kodów 1D, 2D oraz grafiki w rozdzielczości do 600 dpi, czyli idealne rozwiązanie do serializacji danych.
 • Drukarki termotransferowe
  Nadruk na materiałach elastycznych przy wysokich prędkościach niezawodne urządzenia umożliwiające pracę w ruchu ciągłym i start-stopowym.
 • Automaty drukująco – etykietujące
  Urządzenia zaprojektowane do nanoszenia etykiet na opakowania jednostkowe, zbiorcze oaz palety. Możliwość pracy modułu termotransferowego, nakładania etykiet termicznych oraz funkcji etykieciarki.
 • Aplikatory Etykiet
  Precyzyjnie dopracowane głowice etykietujące Intrex, dostępne w 4 rodzajach, służą do nakładania etykiet samoprzylepnych odwijanych z roli.

 

Zajrzyj do nas:

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!