Drukowanie na bandażach elastycznych

30.03.2022 Znakowanie

Światowej klasy, wysokiej jakości rozwiązania nadruku, które zapewniają zgodność przy jednoczesnej maksymalizacji czasu pracy bez przestojów.

Jako wyrób medyczny klasy I, bandaże elastyczne będą wkrótce wymagać kodu – unikalnego identyfikatora urządzenia (UDI) na opakowaniu. Pozwala to na śledzenie ich dystrybucji i wykorzystania, dzięki temu chroniąc zdrowie i bezpieczeństwo pacjentów oraz reputację Twojego produktu.

Oferujemy elastyczne, ekonomiczne rozwiązania w zakresie drukowania, które umożliwiają tworzenie czytelnych kodów kreskowych, tekstów, grafik oraz kodów 1D oraz 2D na wszystkich rodzajach materiałów opakowaniowych.

Drukarki Termotransferowe

W przypadku nisko oraz średnio wydajnych linii pakowania idealny wybór dla grupy producentów z branży medycznej stanowią drukarki termotransferowe serii V. Zarówno model V120i wyposażony w głowicę drukującą 1.3’’, jak i jego większy odpowiednik – Domino V230i 2’’, dzięki swoim niewielkim gabarytom umożliwiają ich integrację niemal z każdą maszyną pakującą. Uzupełniając ich kompaktowość o zestaw opatentowanych funkcji (system oszczędzania taśmy barwiącej Economy Mode, układ prowadzenia taśmy i-Tech ograniczający jej zerwanie niemal do minimum, a także brak konieczności korzystania ze sprężonego powietrza), użytkownik otrzymuje niezwykle uniwersalne oraz proste w obsłudze urządzenie, które jednocześnie minimalizuje potrzeby serwisowania i maksymalizuje czas pracy bez zbędnych przestojów.

Stanowimy wsparcie dla naszych klientów na każdy etapie produkcji. Bogata oferta firmy oraz wieloletnie doświadczenie sprawiają, że jesteśmy w stanie zapewnić prawidłowe (spełniające wszelkie wymogi prawne) oraz wysokiej jakości oznakowanie, zarówno opakowania jednostkowego, kartonu zbiorczego, a także palety. Znaczącym ułatwieniem w przypadku integracji poszczególnych urządzeń znakujących jest posiadanie w ofercie rozbudowanego pakietu oprogramowania QuickDesign.

Przyjazne dla użytkownika, oprogramowanie Domino pozwala łatwo zintegrować pracujące już w Twojej fabryce maszyny przeznaczone do znakowania i etykietowania. Nasz pakiet oprogramowania QuickDesign służy również do projektowania etykiet. Jest w pełni funkcjonalny i gotów do pracy od razu po wyjęciu z pudełka. Daje Twojej firmie wszystko, od funkcjonalnego edytora etykiet po całą gamę modułów do automatyzacji.

Quick Design

quickDesign diagram.x8b1a45b7

Zachowaj kontrolę nad procesem produkcji dzięki informacjom o przesyłkach, od produktu po paletę, zdalnie lub bezpośrednio z hali produkcyjnej dzięki QuickDesign. Program jest w pełni skalowalny, tak aby dopasować się do konkretnych potrzeb linii produkcyjnej. Pozwoli Ci zachować zgodność danych za pomocą prostego interfejsu z ekranem dotykowym. Dzięki QuickDesign możesz precyzyjnie tworzyć etykiety wspierając się wbudowaną tabelą produktów i wybrać etykietę idealną do swoich potrzeb, dzięki czemu wyeliminujesz błędy i zmniejszysz liczbę odrzutów.

QuickDesign Lite

QuickDesign Lite to bezpłatne i łatwe w użyciu oprogramowanie do produkcji etykiet, które umożliwia rozpoczęcie pracy w ciągu zaledwie kilku minut. Od złożonych etykiet zwierających informacje o składnikach i alergenach po zmienne numery partii oraz daty ważności. Uruchom linię produkcyjną w prosty sposób za pomocą jednego przycisku.

Integracja urządzeń różnego przeznaczenia, np. etykieciarek, drukarek atramentowych czy systemów wizyjnych, oraz konsolidowanie urządzeń poprzez centralne oprogramowanie może dać producentom wiele korzyści. Takie działanie nie tylko przyspiesza cały proces produkcji ale również minimalizuje ryzyko błędów oraz ewentualnych przestojów. Nasz dział integracji systemów pomoże zwiększyć efektywność twojego zakładu produkcyjnego. Skontaktuj się z jednym z naszych specjalistów, który przygotuje dla Ciebie najefektywniejsze rozwiązanie.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!