Odkryj najnowsze technologie znakowania produktów w 2024 roku

Gdzie widzimy się w pierwszym półroczu 2024? Już teraz zapraszamy Cię na ciekawe wydarzenia branżowe. Poznasz na nich nowości i sprawdzone rozwiązania z zakresu znakowania, druku przemysłowego i etykietowania produktów, dzięki którym będzie mógł rozwinąć swój biznes i usprawnić pracę. Już teraz zarezerwuj miejsce!

30 stycznia - UDI Szkolenie Online GS1

Dlaczego warto? W czasie szkolenia UDI GS1 dowiesz się, jak tworzyć kody UDI-DI, UDI-PI, Basic UDI-DI, oraz jakie są wymogi prawne i techniczne dotyczące znakowania wyrobów medycznych. Część praktyczną poprowadzi Piotr Kromer, menedżer ds. farmacji w Intrex, który od prawie 15 lat wspiera w firmy we wdrażaniu skutecznych rozwiązań z zakresu znakowania produktów.

14-15 lutego - PromoShow, EXPO XXI Warszawa

Dlaczego warto? PromoShow to spotkanie profesjonalistów z branży reklamowej i poligraficznej, idealne, aby znaleźć inspiracje i nowe rozwiązania. Odkryj szeroką gamę propozycji od dostawców mediów i maszyn.

Co wystawiamy? W czasie eventu premierowo zaprezentujemy nasz system Rollenco T4 START z nowym podajnikiem. To innowacyjne rozwiązanie dla druku cyfrowego na opakowaniach wsiąkliwych, umożliwiając nadruki już od jednej sztuki.

festilwal marketingu

19-22 marca – STOM-TOOL, Targi Kielce

Dlaczego warto? Targi STOM-TOOL to wyjątkowa okazja do zapoznania się z najnowszymi trendami i technologiami w obróbce metali. Nasza stacja znakowania laserowego jest przykładem innowacji, która może znacząco zwiększyć efektywność produkcji.

Co wystawiamy? Stacja znakowania laserowego SIC Marking zaprojektowana do pracy w trudnych warunkach produkcyjnych oferuje wysoką wydajność i powtarzalność, idealne dla branży obróbki metali. Wyposażone w mocne światłowodowe źródło laserowe, umożliwia oznakowanie niemal każdego materiału.

robot

23-25 kwietnia - WarsawPack, Ptak Expo Nadarzyn

Dlaczego warto? WarsawPack to miejsce, gdzie innowacje spotykają się z praktycznymi rozwiązaniami. Targi oferują doskonałą okazję do nawiązania relacji biznesowych, prezentacji technologii oraz wymiany wiedzy i doświadczeń.

Co wystawiamy? Zaprezentujemy premierowo drukarko-etykieciarkę Domino Mx350i-T, idealnej do oznakowania żywności, napoi czy wyrobów farmaceutycznych. Oprócz tego będziecie mogli na żywo zobaczyć, jak działają: system etykietujący Intrex SET 1101 PLUS etykietujący produkty cylindryczne, system etykietujący Intrex SET 2202 PLUS etykietujący produkty od boku, system etykietujący Intrex SET 2702 etykietujący od góry i od dołupaletyzatory oraz drukarki serii Vx, Gx, Ax, Cx.

Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk na nadchodzących wydarzeniach, aby osobiście doświadczyć, jak nasze rozwiązania mogą rozwinąć i wesprzeć Twoją pracę. Bądź na bieżąco z najnowszymi trendami i technologiami, które kształtują przyszłość branży. Dołącz do nas i odkryj, jak możemy wspierać Twój biznes w osiąganiu nowego poziomu wydajności.

ax
Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!