Nadchodzące wydarzenia 2023

Jesień to czas pełen inspiracji! Jesteśmy dumni, że możemy wziąć udział w nadchodzących kongresach i konferencjach jako wystawcy i eksperci. Zapraszamy do odwiedzenia naszych stoisk, gdzie prezentujemy nasze najnowsze maszyny, oraz do uczestnictwa w panelach dyskusyjnych, w których nasi eksperci będą dzielić się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Gdzie spotkamy się jeszcze w tym roku?

Umów się na spotkanie z nami już dziś!

Dowiedz się więcej o naszych wydarzeniach i daj znam znać w ankiecie poniżej, gdzie się widzimy!

Konferencja Innowacje w praktyce to niepowtarzalna okazja do przetestowania na żywo możliwości cobotów i chwytaków, które każdego dnia wspierają przemysł na całym świecie.

Festiwal Marketingu w jednym miejscu skupia największe firmy z branży poligraficznej i reklamowej. Na naszym stoisku odbędzie się premiera systemu do druku cyfrowego Rollenco T4 START.

Podczas spotkania dowiedzą się Państwo jak usprawnić produkcję, poprawić jakość produktów oraz obniżyć koszty w oparciu o: roboty współpracujące, systemy kontroli produkcji, systemy przenośników oraz różnego typu czujniki przemysłowe.

Coroczne Sympozjum to okazja do ciekawych rozmów oraz tworzenia wspólnych projektów. Firmy z branży kosmetycznej i farmaceutycznej w jednym miejscu. A na naszym stoisku podajnik kartoników.

Największe targi opakowaniowe we Wschodniej Afryce  to szansa na zobaczenie w akcji naszych urządzeń do etykietowania produktów cylidnrycznych. 

7

wypełnij poniższy formularz kontaktowy zaznaczając nazwe wydarzenia, na którym się spotkamy. 

 Potwierdzimy spotkanie w ciągu 48 h. 

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!