Kody 2D i inteligentne opakowania – przyszłość zaczyna się dziś

12

Kody 2D otwierają nowe możliwości w zakresie danych. Są użyteczne dla konsumentów zainteresowanych pochodzeniem produktu lub jego składników.

Sprzedawcy detaliczni wykorzystują je do zmniejszenia marnotrawstwa żywności przez dynamiczne strategie cenowe.

Czy Twoja linia produkcyjna jest gotowa na rewolucję w znakowaniu produktów?

Coraz szersze zastosowanie kodów 2D GS1

Istnieje globalny ruch na rzecz zwiększenia popularności kodów 2D w wielu sektorach. W budownictwie, produkcji i szczególnie w handlu detalicznym kody te zyskują na znaczeniu.

Wraz ze zmianami regulacyjnymi, GS1 ogłosiła, że kody 2D będą obowiązywać od 2027 roku.

Jako kluczowy partner GS1, pomagamy firmom przejść od koncepcji do produkcji.

gs1 2027
13
WÓZEK

Zmienne dane – maksymalizacja wykorzystania kodów 2D

Przejście z liniowych kodów kreskowych 1D na kody 2D niesie wiele korzyści. Kod 2D w inteligentnych opakowaniach pozwala na integrację zmiennych danych, zwiększając wydajność łańcucha dostaw.

15

DDRS i gospodarka o obiegu zamkniętym

Cyfrowe systemy zwrotu kaucji są obecnie testowane. Poprawiają poziom recyklingu, nagradzając konsumentów za zwrot opakowań. Każde z nich można zidentyfikować za pomocą unikalnego kodu QR.

3

Redukcja odpadów

Śledzenie w czasie rzeczywistym pomaga zapobiegać brakom magazynowym. Minimalizuje nadmierne zapasy. Dynamiczne ceny zachęcają klientów do szybkiego zakupu, minimalizując ilość odpadów.

8

Uwierzytelnianie i ochrona przed podrabianiem

Współpracujemy z dostawcami, którzy generują kody 2D zabezpieczające przed podrabianiem. Skanowanie kodów umożliwia weryfikację autentyczności produktu.

16

Promocja konsumencka

Marki wykorzystują unikalne kody 2D do angażowania konsumentów. Każdy kod prowadzi do spersonalizowanej strony docelowej. Pozwala to na bardziej efektywne targetowanie.

Zapytaj o audyt linii

Zrozumienie wymagań przy przejściu na kody 2D

Przy przejściu z liniowych kodów kreskowych na kody 2D, ważne jest, aby wybrać doświadczonego partnera. Domino i Intrex mają bogate doświadczenie w drukowaniu kodów 2D.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!