Intrex na III Kongresie Etykiet Samoprzylepnych 2023

Swoją obecnością w pięknym Kołobrzegu zaszczyciło niemal 270 gości, odbyły się 24 prezentacje i niezliczona ilość ciekawych rozmów.

Nasz kolega Artur Gondek opowiadał o druku cyfrowym, szczególną uwagę skupiając na rozwiązaniach hybrydowych.

Urządzenia do Druku Cyfrowego Domino to rozwiązania pomagające w prowadzeniu biznesu wielu drukarniom na świecie i w Polsce. Ponad tysiąc maszyn serii N zainstalowanych na świecie w drukarniach etykietowych umiejscawia Domino w czołówce wiodących dostawców cyfrowych maszyn do druku etykiet. 

Urządzenia Domino to maszyny łatwo wpasowujące się w strukturę technologiczną i biznesową nowoczesnej drukarni. Dlatego rozwiązania Domino to w dużej mierze tak zwane hybrydowe maszyny łączące w sobie druk cyfrowy, fleksograficzny oraz obróbkę po druku. Obecny kierunek rozwoju przemysłu poligraficznego wskazuje na konieczność cyfryzacji i standaryzacji produkcji, ale przy zwiększającej się ilości wersji etykiet, oraz skracających się nakładach. To wszystko dzieje się przy ciągłym, ogólnym wzroście rynku etykiet i opakowań. Aby podążanie w tym kierunku było łagodne i opłacalne dla drukarni potrzebne jest inwestowanie w maszyny cyfrowe i łączenie tej technologii z rozwiązaniami konwencjonalnymi. Urządzenia Domino zapewniają naszym klientom bezpieczną inwestycję w sprawdzone i niezawodne technologie, a przede wszystkim rozsądną i niezwykle konkurencyjną cenę rozwiązań i eksploatacji. Niezwykłą zaletą cyfrowych maszyn drukujących Domino jest łatwość ich integrowania z finishingiem, tak aby wiele procesów produkcyjnych odbywało się w jednej linii. Nasze doświadczenie z pewnością pomoże naszym klientom w wyborze właściwej i opłacalnej konfiguracji rozwiązań do druku i obróbki etykiet. 

Intrex1

Domino to technologia piezoelektrycznego druku ink jet. 

Sprawdzona, stabilna i zdobywająca coraz więcej użytkowników ze względu na jakość, przewidywalność i bardzo dobry balans pomiędzy kosztami zakupu, użytkowania, a możliwościami. Jakość etykiet wydrukowanych na naszych maszynach jest doskonała i przede wszystkim akceptowana przez klientów drukarni i co najważniejsze przez konsumentów. Tańszy wydruk krótkich nakładów zapewnia większy zysk dla drukarni. Etykiety takie są także bardziej przyjazne środowisku, bo na ich wyprodukowanie zużywa się mniej energii i materiałów przez ograniczenie odpadów produkcyjnych do prawie całkowitego minimum.

 Jak wspomniano powyżej jednym z celów użytkowania cyfrowej maszyny drukującej jej zminimalizowanie odpadów produkcyjnych. “Hybrydowa” maszyna powoli zdobywa rynek, bo jej możliwości pozwalają między innymi na eliminowanie niepotrzebnych odpadów. Ogromną oszczędnością jest też zmniejszenie ilości pośrednich procesów dzięki ich połączeniu w jedną “hybrydową” linię.

 

domino n730i 1200dpi digital colour label press open
Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!