Festiwal Druku i Marketingu 2021 – największe targi reklamy i poligrafii reklamowej w tym roku! 5100 zwiedzających, 220 wystawców!
Nadruk w pełnym kolorze na torbach papierowych, materiałowych, kartonie, drewnie oraz innych materiałach wsiąkliwych. Na targach zaprezentowaliśmy System Druku Cyfrowego DigiFlex T4 – urządzenie, które daje możliwość personalizacji produktów, przy niskich kosztach już od jednej sztuki!
Jakość druku oraz jego trwałość zaraz po wykonaniu zrobiły największe wrażenie na naszych klientach!
Podczas targów odbyła się również konferencja, na której opowiedzieliśmy o wymiernych korzyściach z wdrożenia druku cyfrowego u naszych klientów, pokazując, że personalizacja niskich nakładów to klucz do sukcesu.
System DigiFlex T4:
Główne zalety i cechy
Wodooporny druk w palecie kolorów CMYK
Elastyczność – nadruk przy niewielkich nakładach
Możliwość kalkulacji kosztów bezpośrednio w oprogramowaniu
Modułowa konstrukcja – praca w trybie manualnym, jak i automatycznym
Cieszymy się, że nasze urządzenie wzbudzało takie zainteresowanie, a targi odniosły sukces, jeśli chodzi o frekwencję!
Zapraszamy do naszej siedziby! Przyjedź ze swoimi produktami i sam zobacz, jakie możliwości daje nasz system do druku cyfrowego.