Drukarki Domino optymalne do kodowania jaj zgodnie z Moba

Systemy kodowania i znakowania Domino można w pełni zintegrować z sortownikami Moba i Sanovo w liniach przetwarzania jaj. Dzięki połączeniu drukarek przemysłowych małych znaków z atramentami do bezpośredniego kontaktu z żywnością, zgodnymi z normami UE, systemy Domino serii Ax i-Tech drukują kody o wysokim kontraście na jajach białych i brązowych.

Greg Treanor z Domino podkreśla rosnące znaczenie kodowania w tej branży: Kodowanie jaj jest wymogiem prawnym w coraz większej liczbie krajów, ponieważ kody zawierają informacje umożliwiające śledzenie i zapewniające bezpieczeństwo żywności, co pozwala na eksport jaj za granicę. Od 2004 roku specjalny kod pozwala konsumentom rozróżniać jaja z wolnego wybiegu i ekologiczne od tych produkowanych przez kury w przemysłowych klatkach.

Zgodność z grupą Moba i zaawansowane technologie

Drukarki atramentowe Domino serii Ax są zgodne ze standardami grupy Moba. Innowacyjne i niezawodne rozwiązanie Domino do kodowania i znakowania ułatwia producentom i przetwórcom wprowadzenie kodowania skorup jaj we wszystkich sortownikach Omnia.

Jestem dumny z zaangażowania naszych inżynierów i specjalistów od produktów podczas całego tego procesu. Jak zawsze, zespół Domino wykorzystał swoją wiedzę i doświadczenie, aby znaleźć najlepsze rozwiązanie dla naszych klientów – mówi Dennis Gesellgen, globalny menedżer ds. sektora jaj.

oznakowane jaja

Drukarki atramentowe Domino i-Tech zostały zaprojektowane we współpracy z producentami sortowników, aby zapewnić doskonałą wydajność, niezawodność i łatwość użytkowania podczas produkcji.

Drukarki przemysłowe małych znaków Domino serii Ax umożliwiają bezpośrednie połączenie z najnowszymi sortownikami jaj Moba bez dodatkowego interfejsu.

Integracja z najnowszą technologią sortowników Sanovo również jest możliwa dzięki oprogramowaniu do projektowania i kontroli druku Domino QuickDesign.

Wysoka jakość i niezawodność w produkcji

Atramenty do bezpośredniego kontaktu z żywnością, zgodne z normami UE, są kompatybilne z systemami Domino serii Ax i oferują nadruk o wyższym kontraście w porównaniu z wcześniej używanymi atramentami dla sektora jaj. 

Co ważnie dla użytkownika, rozwiązanie do kodowania jaj Domino pozwala zaoszczędzić na kosztach wezwań serwisowych, ponieważ ręczna konserwacja nie jest konieczna, podczas gdy zaawansowane odzyskiwanie rozpuszczalnika w trzech etapach pozwala na obniżyć koszty całkowite (TCO).

Przyszłość kodowania jaj z Domino

Rynek jaj to specjalistyczny obszar, w którym Domino ma bogate doświadczenie – podsumowuje Bob Lilley, menedżer ds. rozwoju rozwiązań w Domino Printing Sciences. – Dzięki naszym rozwiązaniom, które zapewniają doskonałą wydajność i stałą jakość druku, jesteśmy w pełni przygotowani, aby sprostać wymaganiom tej branży w przyszłości.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!