Seria Ax oraz firma Sovena zmieniają zasady znakowania!

Rodzinna firma Sovena portugalski producent olejów spożywczych powierzyła Domino udoskonalenie procesu znakowania swoich produktów.

Misja

Sovena powierzyła producentowi drukarek atramentowych Domino wymagające zadanie, jakim jest usprawnienie dystrybucji, a w rezultacie rozpowszechnianie zdrowych olejów na całym świecie, w każdym gospodarstwie domowym. Rui Ramos – Dyrektor Produkcji, który zajmuje się zarządzaniem operacyjnym produkcją wyjaśnił, że potrzebowali niezwykle doświadczonego i rzetelnego partnera, który usprawniłby procesy znakowania produktów w firmie. Szukaliśmy długotrwałej relacji oraz pełnego wsparcia, stąd decyzja o skorzystaniu z technologii Domino, która oznaczała dla nas zaawansowane, solidne i niezawodne urządzenia drukujące. Zaawansowane atramenty i wysokiej jakości nadruki urządzeń Domino Ax-Series, sprawiły, że nasze produktu są łatwo dostrzegalne przez Klientów na półkach sklepowych.

Wizja

„Jeśli szukasz wyjątkowej jakości druku i niezawodności sprzętu, bez wątpienia polecamy nową serię Domino Ax.” – Luís Dordio, inżynier produkcji dóbr konsumpcyjnych, Sovena.

Produktywność, szybkość i niezawodność do dziś pozostają podstawowymi elementami sukcesu Sovena oraz Domino. Sovena, jeden z największych na świecie producentów olejów rafinowanych, posiada 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na czterech kontynentach. Jednym z największych wyzwań dla takiej firmy jest zapewnienie ciągłej wysokiej jakości produktu, który oferuje klientowi, z zachowaniem maksymalnej wydajności. Osiągnąć to pozwoliła nowa seria drukarek Ax.

ax350 10 st angled

Zaawansowane atramenty i wysokiej jakości nadruki Domino Ax-Series, sprawiły, że produkty są łatwo dostrzegalne przez Klientów na półkach sklepowych.

Drukarki z serii Ax to bez wątpienia:

  • Łatwa Integracja
  • Innowacyjna technologia
  • Więcej możliwości, dzięki bogatej gamie atramentów
  • Perfekcyjnie nadrukowana kropla dzięki głowicy drukującej i-Pulse
Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!