Intrex na WarsawPack 2024 – podsumowanie najważniejszych targów opakowań

W dniach 23-25 kwietnia 2024 roku, mieliśmy przyjemność uczestniczyć w jednym z najważniejszych wydarzeń branży opakowaniowej w Europie Środkowo-Wschodniej – targach WarsawPack. W tym roku nasze stoisko przyciągnęło uwagę wielu odwiedzających, a nowe technologie i rozwiązania, które zaprezentowaliśmy, zdobyły szerokie uznanie. Przeżyjmy to jeszcze raz!

Nowa odsłona naszego stoiska – większa niż kiedykolwiek!

Podczas targów WarsawPack 2024 nasze stoisko, o powierzchni 150 metrów kwadratowych, stało się centrum nowoczesnych rozwiązań. Z zespołem 15 ekspertów i 11 maszynami zapewniliśmy kompleksowe wsparcie dla wszystkich odwiedzających, prezentując nasze najnowsze systemy etykietujące. Nie lada atrakcją były dwie gorące targowe premiery.

Premierowe rozwiązania etykietujące – pierwszy raz na WarsawPack

Z dumą zaprezentowaliśmy trzy zaawansowane systemy etykietujące: Intrex SET 1101 PLUS, idealny do produktów cylindrycznych; Intrex SET  2202 PLUS, przeznaczony do etykietowania produktów płaskich; oraz Intrex SET 2702 PLUS, który etykietuje zarówno od góry, jak i od dołu, wyposażony w drukarkę termotransferową Domino serii Vx. Dodatkowo, po raz pierwszy przedstawiliśmy naszą najnowszą głowicę etykietującą 100 + FLEX.

Warsaw Pack 2024 etykieciarka

Rewolucyjny automat drukująco-etykietujący – Domino Mx350i-t

Naszą targową nowością było wprowadzenie modelu drukarko-etykieciarki Domino Mx350i-t, który umożliwia etykietowanie od góry, spodu lub boku, a jego obsługę ułatwia dodatkowy ekran. Dzięki temu modelowi możliwe jest nanoszenie danych zmiennych, w tym kodów 2D zgodnych ze standardami GS1.

Warsaw Pack 2024 nowosci

Przyszłość druku cyfrowego i przemysłowego

Na targach zaprezentowaliśmy również System Druku Cyfrowego Rollenco T4 START oraz drukarki przemysłowe Domino serii Ax, Cx i Gx. Nasze technologie umożliwiają realizację wysokiej jakości nadruków w różnych branżach, od farmacji po FMCG.

Warsaw Pack 2024 drukarki przemyslowe
Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!