Drukarki Domino K600i w firmie Becton Dickinson – nadruk unikalnych kodów na opakowaniach dla szczepionki AstraZeneca

Szczepionka AstraZeneca w walce z pandemią

Wprowadzenie na rynek szczepionki AstraZeneca jest z pewnością olbrzymim zastrzykiem w walce z globalną pandemią COVID-19. Na całym świecie nie ustają wysiłki, aby jak najszybciej zaszczepić populację, co spowoduje spowolnienie i zastopowanie rozprzestrzeniania się wirusa. Szczepionka opracowana przez Uniwersytet w Oksfordzie oraz holding farmaceutyczny AstraZeneca jest już masowo dostarczana w całej Europie. Firma Becton Dickinson, jako jeden z największych producentów wyrobów medycznych, została wybrana przez rząd Wielkiej Brytanii na dostawcę specjalnych strzykawek Flu+, przy użyciu których szczepionka podawana jest pacjentom. Są one produkowane w fabryce Becton Dickson – Fraga w prowincji Huesca w Hiszpani. Domino Amjet Iberica jest dostawcą rozwiązań znakowania dla Becton Dickinson w Hiszpani.

Ink-jet UV DominoK600i - nadruk wysokiej jakości na opakowaniach strzykawek

Jednym z ostatnich projektów było wdrożenie technologii druku cyfrowego ink-jet Domino K600i do nadruku wysokiej jakości danych na opakowaniach strzykawek i igieł, które są używane przy szczepionkach przeciwko COVID-19.

pobrane

Wdrożenie i integracja systemu druku cyfrowego Domino K600i w maszynach pakujących w fabryce Becton Dickinson było ambitną decyzją otwierającą nowe możliwości. Producent wyrobów medycznych potrzebował urządzenia, które rozwiąże ich największe problemy i trudności z nadrukiem – czasochłonne przezbrojenia, konieczność częstych przestojów w celu wymiany materiałów eksploatacyjnych, a przede wszystkim niewystarczającą prędkość pracy i częste problemy z jakością nadruku. W Becton Dickinson maszyny pakujące strzykawki i igły pracują z bardzo dużą wydajnością, dlatego od urządzeń drukujących wymagana jest niezawodność i szybkość przy jednoczesnej gwarancji najwyższej jakości, aby sprostać wysokim wymaganiom produkcyjnym.

„Jesteśmy dumni, że Becton Dickinson wybrał rozwiązanie druku cyfrowego Domino K600i do integracji ze swoimi maszynami pakującymi. Wdrożenie spełniło ich bardzo wysokie wymagania jakościowe, pozwalając drastycznie ograniczyć ilość odrzutów bez żadnego wpływu na prędkość pracy. Ponadto w znaczący sposób zmniejszyło koszty związane z drukiem. – „Manuel Hernandez, Business Manager Technologii Druku Cyfrowego w Domino Iberica”

pobrane 1

Domino K600i jest niezawodnym rozwiązaniem druku cyfrowego wykorzystującym sprawdzoną technologię ink-jet generacji 6. Przełożyło się to na ponad 1000 instalacji na całym świecie.

Scroll to Top
zmiana numerow kont stopka

Zmiana numerów kont!