Zmiana numerów kont!

Więcej informacji

Współpracuj z nami

cecha
Doświadczenie

Siła Intrex to doświadczony zespół, który z pasją realizuje projekty już ponad 25 lat. Wyznajemy zasadę, że dobrze zrealizowany projekt to taki, w którym zastosowane rozwiązanie jest przemyślane i spełnia wszystkie potencjalne potrzeby klienta.

cecha
Zaplecze techniczne

Własny park maszynowy zlokalizowany w siedzibie głównej połączony z licznym zespołem programistów, konstruktorów i techników serwisu pozwala nam kontrolować cały proces tworzenia projektu. Dzięki temu oraz dzięki wykorzystaniu tylko najwyższej jakości komponentów i urządzeń uzyskujemy najwyższą możliwą jakość.

cecha
Elastyczność

Nie działamy liniowo, tworzymy rozwiązania szyte na miarę. Cenimy wyzwania, jakie stawiają przed nami partnerzy. Do każdego z nich podchodzimy z takim samym zapałem i energią.

cecha
Kompleksowość

Jako jedyni dostarczamy kompletne projekty związane z etykietowaniem, drukowaniem, robotyzacją, oprogramowaniem i systemami wizyjnymi. Nasze wsparcie zaczyna się na etapie profesjonalnego doradztwa, przez znalezienie rozwiązania idealnego, a kończy na codziennym wsparciu w bieżącym użytkowaniu sprzętu.

Poznaj naszą siedzibę

PRZECIĄGNIJ
Konstrukcja DIS Produkcja Magazyn Montaż Serwis
Montaż BOK Konstrukcja Magazyn
Zobacz jak realizujemy projekty
i dlaczego warto nam zaufać

Realizujemy projekty na całym świecie

Poznaj naszą historię

Poznaj naszą historię oraz ścieżkę rozwoju naszej organizacji. Naszym silnikiem napędowym zawsze byli ludzi i innowacje, co wyznajemy od samych początków istnienia Intrex.

PRZECIĄGNIJ

Znamy się na rzeczy Liczby nie kłamią

1992

Działamy już ponad 25 lat! Polska firma, która każdego dnia odpowiada na zmieniające się potrzeby rynku, wprowadzając rozwiązania usprawniające procesy produkcyjne we wszystkich branżach.

140

Tylu doświadczonych pracowników mamy. Ciągle rosnąca w siłę grupa osób, które lubią to co robią, więc robią to najlepiej, jak to tylko możliwe.

6000

Sprzedaliśmy już tysiące produktów. Oferujemy rozwiązanie naprawdę wielu problemów – sprawdź nas!

b

Nasi partnerzy o nas

 • Firma Intrex kojarzy mi się z dynamiką, innowacyjnością i nieustannym poszukiwaniem najlepszego rozwiązania dla Klienta. Będąc dostawcą kluczowych technologii, mamy pewność, że współpracujemy z ludźmi, których cechuje profesjonalizm w każdym aspekcie działalności. Jestem przekonany, że wyzwania dzisiejszego rynku mogą być podejmowane i rozwiązywane tylko wtedy, kiedy współpracuje się właśnie z takimi partnerami jak Intrex.

  Leszek Szkudlarek - OEM Business Development Manager B&R
 • Mamy przyjemność zarekomendować firmę Intrex jako solidnego partnera biznesowego. Omron Electronics Sp. z o.o. współpracuje z firmą Intrex od wielu lat. Doświadczenie, profesjonalizm, innowacyjność, solidność i zaangażowanie pracowników to główne cechy charakteryzujące firmę Intrex, które przekładają się na efekty spełniające nasze oczekiwania. Firma Intrex jest rzetelnym i godnym polecenia partnerem w swojej branży.

  Arkadiusz Bronakowski - Field Sales Engineer OMRON
 • Jako SEA Vision jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że mamy tak rzetelnego partnera, jakim jest Intrex. Urządzenia i oferta Intrex pozwalają nam na dotarcie do segmentów rynku, do których nie mieliśmy wcześniej dostępu. Ponadto nasz partner specjalizuje się w budowie urządzeń dedykowanych, co w połączeniu z naszym oprogramowaniem do serializacji, pozwala nam na oferowaniu kompleksowych rozwiązań pod klucz dla niezwykle wymagającej branży farmaceutycznej.

  Marco Baietti - Dyrektor Handlowy SEA VISION
 • Przez ostatnie 15 lat zbudowaliśmy bardzo solidną więź z firmą Intrex. Dzięki nim możemy pochwalić się wieloma sukcesami: HUF, SAFRAN GROUP i wiele innych. Działamy i myślimy podobnie, co w rezultacie przekłada się na zdobycie zaufania wielu klientów. Intrex pomógł naszej firmie w budowaniu pozycji na rynku, posługując się naszymi wspólnymi wartościami, jakimi są: sprawność operacyjna, innowacyjność, zorientowanie na potrzeby klienta. To podejście pozwala nam na ciągły, globalny rozwój.

  Ihab DALATI - Area Sales Manager SIC Marking
 • Firmę Intrex możemy polecić jako rzetelnego partnera w zakresie współpracy przy tworzeniu systemów sterowania maszyn. Szczególnie doceniamy profesjonalizm i wzajemne, partnerskie relacje. Nie wątpimy, że dalsza współpraca będzie obiecująca.

  Jarosław Jakubczak - Regionalny Kierownik Sprzedaży BECKHOFF
 • Z firmą Intrex współpracujemy od ponad 6 lat. Czas ten pozwolił nam obdarzyć Intrex pełnym zaufaniem i przekonaniem, że tworzą go ludzie pełni pasji, kreatywności i chęci do tworzenia nowych rozwiązań. Jako partner w zakresie integracji systemów wizyjnych, Intrex cechuje się wysokim profesjonalizmem i 100 –procentowym zaangażowaniem. Satysfakcja wynikająca ze wspólnie zrealizowanych projektów jest zapowiedzią obiecującej przyszłości jako partnerów.

  Michał Molenda - Regional Sales Manager Eastern Europe North Cognex
 • Współpracujemy z firmą Intrex od początku lat 90tych, to bardzo solidny dystrybutor urządzeń do znakowania, ale także producent oraz dostawca komponentów dla Domino. Intrex od zawsze imponował bardzo dużym zaangażowaniem i niezwykle profesjonalnym podejściem w relacjach z klientami. Wsparcie techniczne i serwis szczególnie zasługują na największe uznanie. Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie dalej rozwijana i kontynuowana przez lata.

  Tim Chapman B.Sc. Business Development Manager (C&E.Europe) Domino