Zmiana numerów kont!

Więcej informacji

Automatyzacja i robotyzacja Maszyny na specjalne zamówienie


Mając na uwadze potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku, staramy się zawsze precyzyjnie odpowiedzieć na potrzeby klienta.


30 lat doświadczenia w integrowaniu urządzeń na wszelkich liniach produkcyjnych na całym świecie, sprawiło, że jesteśmy w stanie realizować projekty bardzo zaawansowane, lub takie, które wymagają indywidualnego podejścia do produktu.


Dzięki dużemu zapleczu technicznemu i odpowiedniej ilości konstruktorów jesteśmy niezależni i możemy samodzielnie produkować maszyny na specjalne zamówienie, które będą pracować przez wiele lat nawet w trudnych warunkach produkcyjnych.

Zastosowania
Zastosowania

Etykieciarki oraz znakowarki to nasza specjalność. Są to uniwersalne maszyny wykonane z najwyższej jakości materiałów, które zapewniają wysoką efektywność. Operator może dowolnie przezbrajać urządzenia w zależności od wielkości produktu. Ich odpowiednie dopasowanie odbywa się już na poziomie prowadzenia produktu na taśmie. Żeby zorientować pozycję produktu odpowiednio względem urządzenia, nasi automatycy posługują się elementami prowadzenia produktu. W zależności od potrzeby do przejazdu możemy użyć taśmy prowadzącej lub pasów bocznych. Produkt za pomocą manipulatorów może zostać również dowolnie obrócony lub ułożony w innej płaszczyźnie tak by zapewnić mu idealne ułożenie.

Kontrola wizyjna
Kontrola wizyjna

Ważnym elementem maszyn na specjalne zamówienie jest również kontrola wizyjna. Dzięki integracji kamer oraz czytników z linią produkcyjną jesteśmy w stanie na bieżąco weryfikować takie parametry jak: kompletność produktu, wymiary, zgodność oznaczeń na produkcie, naniesienie etykiety, zgodność koloru, poprawność zamknięcia opakowań i wiele innych. Jeżeli produkt nie jest zgodny ze wzorcowym zostaje automatycznie odrzucony do odpowiedniej stacji odrzutu, dzięki czemu możemy mieć pewność, że wadliwy produkt nie trafi do sprzedaży.

Coboty
Coboty

Ostatecznym uzupełnieniem dla maszyn na specjalne zamówienie są Coboty, czyli tzw. Roboty współpracujące. Ramie robota to urządzenie o bardzo uniwersalnym zastosowaniu. Nasz dział automatyzacji i robotyki zajmuje się integracją tego typu urządzeń, które minimalizując czynnik ludzki, zwiększając efektywność i czyni cały procesu produkcji znacznie mniej obciążającym dla pracowników. W jednej z naszych realizacji Paletyzator Intrex Easy Stack przejął obowiązek układania kartonów na palecie na wysokości 2 metrów! Zapraszamy do artykułu.

Elementy bezpieczeństwa
Elementy bezpieczeństwa

Intrex posiada szeroki zakres rozwiązań ,który pozwala zapewnić odpowiedni poziom bezpieczeństwa. Za pomocą osłony maszyny lub osłony miejsc niebezpiecznych powstaje fizyczna zapora, która chroni ludzi przed urazami. kurtyna świetlna czyli czujniki ruchu automatycznie zatrzymuje maszynę gdy tylko ktoś pojawi się w jej otoczeniu. Moduł bezpieczeństwa czyli wyłącznik główny lub wyłącznik awaryjny, umiejscowiony w widocznym miejscu pozwala ręcznie zatrzymać pracę maszyny jeśli tylko zajdzie taka potrzeba, Dzięki piktogramom ostrzegawczym zasady obcowania z urządzeniem są cały czas widoczne na jej froncie. sygnalizator świetlny i dźwiękowy wyraźnie komunikują problemy i zakłócenia, które mogą się przydarzyć podczas produkcji. Dzięki tym elementom jesteśmy w stanie integrować wysokowydajne maszyny, które są bezpieczne dla pracowników na hali produkcyjnej.

Poznaj nasz
proces produkcji

wstecz Poznaj kolejne etapy

Artykuły powiązane z tą kategorią

UDI - znakowanie wyrobów medycznych

Unikalna Identyfikacja Wyrobów Medycznych (UDI) to obecnie wdrażany system służący znakowaniu i identyfikacji wyrobów medycznych w kompletnym łańcuchu dostaw i ciągu logistycznym opieki zdrowotnej na

Czytaj więcej

Czym są atramentowe drukarki przemysłowe małych znaków?

Czytaj więcej

Drukowanie na bandażach elastycznych

Światowej klasy, wysokiej jakości rozwiązania nadruku, które zapewniają zgodność przy jednoczesnej maksymalizacji czasu pracy bez przestojów.

Czytaj więcej

Rynek podróbek - jak skutecznie walczyć z podrabianiem produktów?

Przemysłowe drukarki atramentowe- serializacja, znakowanie oraz śledzenie produktów w Internecie mogą pomóc markom chronić ich działalność przed nielegalnym handlem.

Czytaj więcej
Zobacz więcej artykułów

Poproś o ofertę

Pobierz plik: