Zmiana numerów kont!

Więcej informacji

Case Packer

Mając na uwadze potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku, nieustannie poszukujemy nowych produktów, które jeszcze bardziej pomogą naszym klientom usprawnić procesy produkcyjne. Dlatego w nadchodzących miesiącach w naszej ofercie pojawi się Case Packer.

Poproś o ofertę

Czym jest Case Paker?


Case Packer jest urządzeniem służącym do w pełni automatycznego pakowania produktów jednostkowych w kartony zbiorcze. Kartony (standardowe lub automatyczne) składane są w stanowisku po pobraniu ich z dedykowanego zasobnika (ciągła praca do wyczerpania zasobnika bez ingerencji operatora – możliwość dynamicznego uzupełniana bez konieczności zatrzymywania linii) i w zależności od zastosowania mogą być finalnie sklejone taśmą lub klejem.


Pomoc Cobota


W odróżnieniu od standardowej kartoniarki pakowanie produktów odbywa się przy pomocy cobota Universal Robots co zwiększa znacznie elastyczność stanowiska i umożliwia pakowanie różnego rodzaju produktów przy użyciu dedykowanych chwytaków – jedynym ograniczeniem jest ich masa oraz wymiary - każdy przypadek rozważany jest indywidualnie. W zależności od potrzeb kompletność tak spakowanego kartonu może zostać zweryfikowana za pomocą systemu wizyjnego. Gotowy karton po spakowaniu i zamknięciu wyjeżdża ze stanowiska i może być dalej przetransportowany np. do zintegrowanego stanowiska paletyzatora który taki karton ułoży na palecie co w rezultacie daje nam kompletną końcówkę linii pakującej.


Każde stanowisko musi zostać rozpatrzone indywidualnie i dostosowane do gamy produktów oraz kartonów Klienta. Istnieje możliwość integracji dodatkowego osprzętu w postaci np. etykieciarek produktów/kartonów

Artykuły powiązane z tą kategorią

Intrex Easy Stack Paletyzator - czyli sposób na to jak pracować mniej, żeby zyskać jeszcze więcej

Czytaj więcej

Etykietowanie non-stop po obwodzie

Czytaj więcej

Rewolucja w branży farmaceutycznej!

Etykietowane i personalizacja dla każdej wielkości serii produkcyjnej. Najnowszy system etykietujący blistry firmy Intrex – LSC-100 Firma Intrex opracowała system etykietujący LSC-100, obsługujący wie

Czytaj więcej
Zobacz więcej artykułów

Poproś o ofertę

Pobierz plik: