Zmiana numerów kont!

Więcej informacji

Automatyzacja i robotyzacja

Automatyzacja to technologia, który polega na minimalizowaniu wkładu ludzkiego w procesach produkcyjnych. Robotyka i automatyzacja to zagadnienia, które coraz częściej przenikają się w różnych dziedzinach życia codziennego. Dostrzegając potrzeby dynamicznie zmieniającego się rynku Intrex stworzył osobny dział, który zajmuje się wykorzystaniem robotów współpracujących do zwiększania efektywności linii produkcyjnych na całym świecie.

Pokaż produkty
Indywidualne podejście
Indywidualne podejście

Każdy klient to osobny przypadek, dlatego zawsze podchodzimy do realizacji indywidualnie tak by jak najlepiej odpowiedzieć na potrzeby klientów. Zakres zastosowań robotów współpracujących jest bardzo szeroki. Jako integrator jesteśmy w stanie zoptymalizować procesy produkcyjne poprzez dopasowanie odpowiedniego urządzenia do warunków jakie panują w zakładzie produkcyjnym oraz budżetu firmy.

Zastosowanie
Zastosowanie

Monotonne, trudne, lub niebezpieczne czynności mogą zostać od teraz zastąpione dedykowanym urządzeniem. Możemy znacznie odciążyć naszych pracowników i pozwolić im skupić się na zadaniach, w których czynni ludzki odgrywa kluczową rolę. Dzięki temu nie musimy obawiać się o morale zespołu, potencjalne wypadki czy zmęczenie fizyczne. Dodatkowo nasze urządzenia dzięki skanerom są bezpieczne dla otaczających współpracowników.

Programowanie i wiedza
Programowanie i wiedza

Nasz dział automatyzacji i robotyki, zajmuje się również pisaniem dedykowanych programów, które łączą ze sobą systemy wizyjne, roboty oraz systemy nadrzędne. Ułatwiają operatorom sterowanie. Nie tylko integrujemy urządzenia, staramy się, żeby proces automatyzacji był przystępny dla jego beneficjentów. Wieloletnie doświadczenie w implementowaniu naszych rozwiązań pozwala nam dzielić się cenną wiedzą oraz zapewnić klientom opiekę posprzedażową na najwyższym poziomie.

Kontrola wizyjna
Kontrola wizyjna

Jednym z istotnych elementów, który wykorzystujemy do automatyzacji, a co za tym idzie, zwiększania efektywności zakładów produkcyjnych jest kontrola wizyjna. Dzięki integracji kamer oraz czytników z linią produkcyjną jesteśmy w stanie na bieżąco weryfikować takie parametry jak: kompletność produktu, wymiary, zgodność oznaczeń na produkcie, naniesienie etykiety, zgodność koloru, poprawność zamknięcia opakowań i wiele innych. Dzięki temu mamy pewność, że nasze produkty są zgodne z naszym standardem jakości, a produkt, który opuszcza fabrykę jest zgodny ze wzorcowym. W przeciwnym wypadku, ten wadliwy, zostanie odrzucony i nie trafi do rąk klienta finalnego.

Poproś o ofertę

Pobierz plik: