Zmiana numerów kont!

Więcej informacji

INTREX EASY STACK DESIGNER

intuicyjny program do paletyzacji

Poproś o ofertę

Oprogramowanie Intrex Easy Stack Designer służy do tworzenia układów palety w łatwy i przyjemny sposób. Wizualizacja modelu 3D układanej palety jest intuicyjna dla operatora, a dzięki wbudowanym narzędziom obliczeniowym staje się również zrozumiała dla maszyny. Tryb tworzenia nowego układu przypomina układanie klocków. W wygodny sposób za pomocą kursora myszki tworzymy docelowy układ kartonów. W dowolnej chwili możemy wrócić do wcześniej zapisanych projektów, ponownie je wykorzystać lub edytować.

Dlaczego stworzyliśmy oprogramowanie?
Dlaczego stworzyliśmy oprogramowanie?

Stworzyliśmy oprogramowanie Intrex Easy Stack Designer, ponieważ dostępne na rynku programy nie umożliwiały wykorzystania wszystkich funkcjonalności Paletyzatora Intrex. Nasz nowy system jest wysoce kompatybilny z urządzeniem i zorientowany na wygodę operatora.

Co daje użytkownikow?
Co daje użytkownikow?

Intrex Easy Stack Designer znacząco przyspiesza proces przygotowania paletyzacji. Ułatwia również przezbrajanie Paletyzatora Intrex Easy Stack, a sam projekt ułożonej palety, możemy przesłać bezpośrednio z komputera do maszyny.

Jak działa?
Jak działa?

Na komputerze wyposażonym w oprogramowanie Windows widzimy model 3D palety, który możemy dowolnie edytować w przestrzeni trójwymiarowej. Wszystkie parametry, które możemy modyfikować są prezentowane w oknie autorskiego programu. Są to m. in.: pozycja najazdów chwytaka, pozycja produktów na palecie, ilość przenoszonych przez chwytak produktów, co ma bezpośredni wpływ na efektywność całego procesu.

Intrex Easy Stack Designer
Intrex Easy Stack Designer

to program idealnie zoptymalizowany względem naszego urządzenia. Jest to przystępne narzędzie kontroli zautomatyzowanego procesu i być może ostatni brakujący element, produktu, który może zrewolucjonizować twoją firmę.

Zobacz nasze wyjątkowe urządzenie do paletyzacji

Poproś o ofertę

Pobierz plik: