Intrex AP-1000 Automatyzacja linii do etykietowania i pakowania strzykawek

Ograniczenie obsługi do minimum przy pełnej kontroli wszystkich procesów

Czytaj więcej

Etykieta - element tworzący wartość opakowania

Etykietowanie


W Intrex wierzymy, że etykieta tworzy unikalną wartość produktów. Właściwy sposób umieszczenia etykiety, wysokiej jakości materiały, przyciągająca wzrok grafika to tylko kilka elementów, które mogą pomóc klientowi w podjęciu decyzji. Branża spożywcza, w której różnorodność produktów jest ogromna, to od zawsze wyzwanie. Jak więc sprawić, żeby to nasz produkt wybrał klient? 


Brynild Gruppen AS jeden z największych rodzinnych producentów słodyczy w Norwegii, którego korzenie sięgają 1895 roku, z główną siedzibą w Fredrikstad to klient, który nie boi się wykorzystać swojego potencjału marketingowego i z naszą pomocą postanowił wdrożyć unikalne rozwiązanie znakująco - etykietujące. Dedykowane rozwiązanie, które pozwoli wprowadzić nową linię produktów w stożkowych opakowaniach, wypełnionych po brzegi przekąskami.Najważniejsze wymagania klienta:

  • Wydajność do 75 produktów / min
  • Możliwość nakładania etykiety z przodu i z tyłu, a także po obwodzie
  • Efekt transparentnej etykiety
  • Uniwersalne rozwiązanie do produktów stożkowych i cylindrycznych
  • Możliwość aplikacji od góry etykiet o różnych kształtach
  • Łatwość integracji z linią produkcyjną
  • Nowoczesne sterowanie z funkcją zarządzania użytkownikami i możliwością zdalnej diagnostyki


Brynild Gruppen zaufał Intrex & Kameleon Gruppen w stworzeniu systemu etykietującego, który pozwoli im wprowadzić nową linię produktów.

Krzysztof Spychała
Export Development Manager

Powstała spersonalizowana maszyna, która nakłada etykiety po obwodzie oraz od góry, na całą gamę produktów stożkowych, zapewniając oryginalność i rozpoznawalność marki.

Kategorie: Etykietowanie