Zmiana numerów kont!

Więcej informacji

Druk termotransferowy – 7 powodów, dla których warto go wybrać

Znakowanie


Wybór modelu drukarki to nie wszystko. Istotny jest wybór dostawcy, dzięki któremu urządzenie będzie idealnie dopasowane do linii produkcyjnej. Efektem będzie zminimalizowanie przestojów.


Dlaczego warto wybrać urządzenia do druku termotransferowego (TTO)?

  • wysokiej jakości druk na materiałach elastycznych, w tym etykietach.
  • szybki sposób nanoszenia danych: od prostych dat przydatności, nr serii, kodów kreskowych po logo oraz dłuższe treści związane z np. wymogami żywieniowymi.

Druk termotransferowy jest szczególnie opłacalny w takich sektorach jak branża farmaceutyczna, spożywcza oraz rozlewnicza – tam, gdzie występuje wysoka wydajność linii produkcyjnych oraz duża różnorodność produktów.


Główne zalety i cechy

Łatwość doboru elementów montażowych -  modele Domino V120i i V230i z serii V są małe oraz kompaktowe, dzięki czemu mamy wiele możliwości integracji z najbardziej popularnymi na rynku koszami i elementami montażowymi.

Bez konieczności sprężonego powietrza - drukarki termotransferowe Domino V120i oraz V230i nie wymagają stosowania sprężonego powietrza. Dzięki temu można drukować z dużą prędkością w sposób, który jest bardziej przyjazny zarówno dla środowiska, jak i dla kosztów eksploatacji.

Integracja urządzenia z linią produkcyjną - urządzenia Domino dają możliwość komunikowania się wszystkich linii w jednym miejscu. Wysokiej klasy oprogramowanie QuickDesign służące do zarządzania danymi umożliwia projektowanie nadruków oraz sterowanie drukiem na linii produkcyjnej z jednego miejsca.

Czas i sprawność instalacji - łatwość instalacji gwarantuje brak zakłóceń pracy linii produkcyjnej.

Szybkość zarządzania danymi - technologia, która przetrwa próbę czasu i będzie gotowa, aby spełnić wszystkie wymagania pojawiające się wraz z rozwojem firmy to niezwykle istotny aspekt.

Serwis oraz obsługa - bezawaryjność urządzeń to klucz do sukcesu, tutaj urządzenia Domino spełniają swoją rolę. W mało prawdopodobnym przypadku awarii istotny jest jednak wybór firmy, która swój serwis ma na najwyższym poziomie. W firmie Intrex zatrudniamy ponad 150 osób. Mając główną siedzibę w Sadach koło Poznania, oraz biura serwisowe w Warszawie, Tychach i Zduńskiej, zapewniamy sprawny serwis techniczny na terenie całej Polski.

Bezpieczeństwo oraz standardy - wymogi BHP – to często wywołuje westchnięcia i niepokój. Ale są ważne. Trzeba się upewnić, że wybrana technologia spełnia je wszystkie i jest zainstalowana przez odpowiednio przeszkolony personel, a także czy wybrane taśmy są atestowane do np. EuPIA GMP.
I co dalej?

Warto przyjrzeć się serii V. To zaawansowana seria drukarek termotransferowych, która okaże się idealna w końcowym rozrachunku.

Zaprojektowana do wyraźnych nadruków: zapewnia najszybszą prędkość nadruku i najlepszą rozdzielczość (300dpi).

Jako że jesteśmy wiodącym, globalnym dostawcą technologii dla sektorów spożywczego, farmaceutycznego, medycznego oraz przemysłowego, można zaufać naszemu zaangażowaniu w wydajność i osiągnięcie wytyczonych celów produkcyjnych.

Zajrzyj do nas:

Kategorie: Znakowanie