Intrex AP-1000 Automatyzacja linii do etykietowania i pakowania strzykawek

Ograniczenie obsługi do minimum przy pełnej kontroli wszystkich procesów

Czytaj więcej

Innowacyjny laser światłowodowy do szybkich linii rozlewniczych nagrodzony na WarsawPack 2020


Laser F720i otrzymał nagrodę, która jest dla nas dużym wyróżnieniem. Znakowanie puszek z napojami to wyzwanie dla wielu linii produkcyjnych, a nasz laser to idealne urządzenie, które oznakuje nawet 90 000 puszek na godzinę.

To oficjalne wyróżnienie to tylko jeden z sukcesów obecności na tragach WarsawPack 2020.

Zainteresowanie klientów naszymi urządzeniami to drugi z powodów do dumy, w tym roku postawiliśmy na przegląd urządzeń do znakowania firmy Domino oraz głowic etykietujących Intrex, zobaczcie sami:

Krótko o prezentowanych rozwiązaniach:


Drukarki atramentowe małych znaków

Najpopularniejsza forma znakowania przemysłowego, technologia sprawdzająca się w niemal każdych warunkach oraz licznych podłożach.

Drukarki kartridżowe wysokiej rozdzielczości

Drukowanie znaków alfanumerycznych, kodów 1D, 2D oraz grafiki w rozdzielczości do 600 dpi, czyli idealne rozwiązanie do serializacji danych.

Drukarki termotransferowe

Nadruk na materiałach elastycznych przy wysokich prędkościach niezawodne urządzenia umożliwiające pracę w ruchu ciągłym i start-stopowym.

Automaty drukująco - etykietujące

Urządzenia zaprojektowane do nanoszenia etykiet na opakowania jednostkowe, zbiorcze oaz palety. Możliwość pracy modułu termotransferowego, nakładania etykiet termicznych oraz funkcji etykieciarki.

Aplikatory Etykiet

Precyzyjnie dopracowane głowice etykietujące Intrex, dostępne w 4 rodzajach, służą do nakładania etykiet samoprzylepnych odwijanych z roli.

Zajrzyj do nas: