Intrex AP-1000 Automatyzacja linii do etykietowania i pakowania strzykawek

Ograniczenie obsługi do minimum przy pełnej kontroli wszystkich procesów

Czytaj więcej

Intrex 2020

Z życia firmy

Każdego dnia odpowiadamy na zmieniające się potrzeby rynku, wprowadzając rozwiązania usprawniające procesy produkcyjne we wszystkich branżach.

28 lat doświadczenia, liczne wyzwania oraz projekty tworzone na specjalne zamówienia klienta dały nam możliwość dostarczania urządzeń, na które z przyjemnością patrzymy każdego dnia


Poniżej kilka naszych rozwiązań w jednym miejscu:

Etykietowanie

Dziękujemy za zaufanie jakim nas obdarzyliście. Konsekwentnie powiększamy bazę instalacyjną standardowych systemów etykietujących przeznaczonych do etykietowania produktów cylindrycznych takich jak butelki oraz puszki, a także liniowych systemów etykietowania produktów oraz aplikacji na górną powierzchnię produktu, jak i na jego spodzie.Cieszymy się ze wzrostu wydajności linii produkcyjnych naszych klientów i co za tym idzie kolejnymi wysokowydajnymi systemami etykietującymi typ gwiazda”, które wysłaliśmy w świat. To, co sprawiło nam najwięcej radości to kolejne nietypowe projekty jakie dla Was zrobiliśmy!

Farmacja

Branża farmaceutyczna stawia przed nami niemniej ciekawe wyzwania. System etykietujący blistry – LSC – 100, którego głównymi cechami są: krótki czas przezbrojeń, kontrola wizyjna na każdym etapie procesu, zgodność z obowiązującymi standardami farmaceutycznymi i bezpieczeństwa.

Dużym sukcesem okazał się podajnik płaskich kartoników zintegrowany z nadrukiem wysokiej rozdzielczości oraz weryfikacją jakości druku.

Jest to najbardziej kompleksowe rozwiązanie do serializacji offline.

 Znakowanie

Dzięki partnerstwu z Domino udało nam się zaopatrzyć kilkaset firm produkcyjnych w urządzenia do znakowania atramentowego, laserowego oraz termotransferowego. Cieszymy się, że najnowsza seria drukarek atramentowych Domino Ax została tak dobrze przyjęta przez nasz rodzimy rynek. Współpraca z uznanym partnerem jakim jest Domino Printing Sciences, w połączeniu z naszym własnym potencjałem, pozwoliła nam zintegrować te urządzenia z naszymi systemami zyskując przy tym kompleksowe rozwiązania. Jednym z nich jest Intrex Pharma 2D Pro – łączące w sobie nadruk wysokiej jakości kodów 2D, etykietowanie tamper-evident, a także kontrolę wizyjną.

Znakowanie w przemyśle ciężkim

Nie zapominamy też o przemyśle ciężkim. Nasz dział znakowania trwałego prężnie wdraża kolejne projekty oparte na druku laserowym oraz znakowarkach mikropunktowych.  Znakowanie laserowe w naszym wykonaniu to nie tylko idealna jakość druku, ale przede wszystkim bezpieczeństwo pracy.

Stacje znakowania laserowego, które wdrożyliśmy spełniają wszystkie wymogi rynku.

Systemy wizyjne

W połowie 2018 roku formalnie zostaliśmy certyfikowanym integratorem Cognex (Partner System Integrator). Każdy rok pokazuje, jak wysokie jest zapotrzebowanie rynku na weryfikację i kontrolę wizyjną. Dział Integracji Systemów, czyli dedykowana komórka w naszej firmie, która zajmuje się wdrożeniami Cognex oraz Cobotów, to najszybciej rozwijający się dział ubiegłego roku.


Zwieńczeniem wszystkich projektów okazuje się współpraca w firmą Rollenco oraz sprzedaż urządzenia do druku cyfrowego na opakowaniach gotowych.

Efekt pracy urządzenia zobaczcie sami:


Dziękujemy za zaufanie

Kategorie: Z życia firmy