Dostępne od ręki!

Seria Ax oraz firma Sovena zmieniają zasady znakowania!

Znakowanie

Rodzinna firma Sovena portugalski producent olejów spożywczych powierzyła Domino udoskonalenie procesu znakowania swoich produktów.


Misja:

Sovena powierzyła producentowi drukarek atramentowych Domino wymagające zadanie, jakim jest usprawnienie dystrybucji, a w rezultacie rozpowszechnianie zdrowych olejów na całym świecie, w każdym gospodarstwie domowym. Rui Ramos – Dyrektor Produkcji, który zajmuje się zarządzaniem operacyjnym produkcją wyjaśnił, że potrzebowali niezwykle doświadczonego i rzetelnego partnera, który usprawniłby procesy znakowania produktów w firmie. Szukaliśmy długotrwałej relacji oraz pełnego wsparcia, stąd decyzja o skorzystaniu z technologii Domino, która oznaczała dla nas zaawansowane, solidne i niezawodne urządzenia drukujące. Zaawansowane atramenty i wysokiej jakości nadruki urządzeń Domino Ax-Series, sprawiły, że nasze produktu są łatwo dostrzegalne przez Klientów na półkach sklepowych.


Wizja:

„Jeśli szukasz wyjątkowej jakości druku i niezawodności sprzętu, bez wątpienia polecamy nową serię Domino Ax.” - Luís Dordio, inżynier produkcji dóbr konsumpcyjnych, Sovena.

Produktywność, szybkość i niezawodność do dziś pozostają podstawowymi elementami sukcesu Sovena oraz Domino. Sovena, jeden z największych na świecie producentów olejów rafinowanych, posiada 8 zakładów produkcyjnych zlokalizowanych na czterech kontynentach. Jednym z największych wyzwań dla takiej firmy jest zapewnienie ciągłej wysokiej jakości produktu, który oferuje klientowi, z zachowaniem maksymalnej wydajności. Osiągnąć to pozwoliła nowa seria drukarek Ax.

Zaawansowane atramenty i wysokiej jakości nadruki Domino Ax-Series, sprawiły, że produkty są łatwo dostrzegalne przez Klientów na półkach sklepowych.

Drukarki z serii Ax to bez wątpienia:

  • Łatwa Integracja
  • Innowacyjna technologia
  • Więcej możliwości, dzięki bogatej gamie atramentów
  • Perfekcyjnie nadrukowana kropla dzięki głowicy drukującej i-Pulse


Kategorie: Znakowanie